دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پیرامون

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پیرامون

در کتاب پیرامون نوشته هادی بیگدلی سعی شده، ضمن انس بیشتر با سخنان راستگوترین کس این عالم هستی، خدای تبارک و تعالی، تمرینی داشته باشیم برای کنترل ذهن و ممانعت از تجلی افکار زاید و منفی در زمان‌هایی که فراغتی حاصل شده است و یا اینکه مسئله و موضوعی ذهن را به انحراف کشانده است.

در قسمتی از کتاب پیرامون می‌خوانیم:

وقتی‌که به پیرامون نظر می‌اندازیم در می‌یابیم که همه انسان‌ها از کسی سخن می‌گویند که نام او را خدا گذاشته‌اند پس ستایش می‌کنیم آن خدایى را که پروردگار جهانیان است، رحمتگر مهربان و خداوند روز جزاست. خدایا تنها تو را مى‌پرستیم و تنها از تو یارى مى‌جوییم. خدای خوبمان ما را به راه راست هدایت فرما، راه آنان که گرامىشان داشته‌اى نه کسانی که دوستشان نداری و نه گمراهان.
مشاهده می‌کنیم انسان‌هایی را که به غیب ایمان آورنده‌اند و نماز را بر پا مى‌دارند و از آنچه خدا به ایشان روزى داده انفاق مى‌کنند. به آنان متقین می‌گویند و آنانند که بدانچه به سوى محمد (ص) فرود آمده و به آنچه پیش از او نازل شده است ایمان آورده‌اند و آنانند که به آخرت یقین دارند. آنان برخوردار از هدایتى از سوى پروردگار خویشند و آنان همان رستگارانند.

کلمات کلیدی: کلام خدا، کلام الله، خداشناسی، قرآن کریم، ترجمه قرآن کریم، تدبر در قرآن، آشنایی با قرآن، شناخت قرآن، قرآن شناسی، برداشت از قرآن، تفسیر قرآن، روش تفسیر قرآن،

برای دانلود کتاب پیرامون و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.