دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آزمون‌پذیری و اطمینان در طراحی مدارات دیجیتال

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آزمون‌پذیری و اطمینان در طراحی مدارات دیجیتال

کتاب آزمون‌پذیری و اطمینان در طراحی مدارات دیجیتال نوشته فرزاد حافظی زاده ضمن آشنایی با زبان‌های توصیف مدارات الکترونیکی که در کمتر منبعی به آن اشاره شده با مفهوم بسیار مهم دنیای امروز یعنی تست و اطمینان نیز آشنا خواهید شد.

استفاده از این کتاب در تمامی پروژه‌های طراحی شامل مباحث هوا و فضا و حمل و نقل و طراحی قطعات نظامی کاربرد دارد. در این کتاب با نرم افزار توربو تستر آشنا می‌شوید و در نهایت با استفاده از مدارات استاندارد به بررسی تفاوت انواع الگوریتم‌ها و قدرت نرم افزار پرداخته می‌شود. هم‌چنین یک فایل طراحی کرده و به فرمت نرم افزار توربو تستر در آورده شده را تست می‌کنیم.

کلمات کلیدی: نرم افزار توربو تستر، آموزش نرم افزار توربو تستر، مدارات الکترونیکی، طراحی مدار، مدارات دیجیتال،

برای دانلود کتاب آزمون‌پذیری و اطمینان در طراحی مدارات دیجیتال و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.