دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب فراتر از بحران

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب فراتر از بحران

کتاب فراتر از بحران اثری از گروه بانک جهانی در مورد موضوع آب که یک چالش اصلی در توسعه و ثبات منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است، بحث می‌کند، چالش متمایزی که آن را می‌توان فراتر از بحران آب دانست.

امیدواریم که یافته‌های این گزارش، نه تنها در میان مخاطبان فنی، بلکه در میان طیف وسیعی از حامیان منطقه‌ای و سیاست‌گذاران، ازجمله نمایندگان دولت‌ها، بخش خصوصی، جامعه مدنی و خدمات عمومی، چالش ایجاد کند. با توجه به کمبود نسبی آب، همواره آب به عنوان منبعی همراه با فرصت‌ها و خطرات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا بوده است. سرمایه‌گذاری و نوآوری در مدیریت آب به توسعه اجتماعی و اقتصادی طی هزاران سال کمک کرده است و دستاوردهای فوق‌العاده‌ای در تسهیل تامین آب آشامیدنی و آبیاری در کشاورزی به ارمغان آورده است. ممکن است تعجب کنید: امروزه چگونه چالش‌های آب از یک دهه یا حتی یک قرن پیش متفاوت است؟ و چگونه امنیت آب می‌تواند به رفاه اقتصادی، اجتماعی و محیطی منطقه و مسیر صلح و ثبات در آن منطقه کمک کند؟

کلمات کلیدی: محیط زیست، بحران آب، بحران بی آبی، دلایل بحران آب در ایران، بحران آب در ایران، بحران آب در منطقه، بحران آب در جهان، دلایل بحران آب در ایران، تحقیق در مورد بحران آب،

برای دانلود کتاب فراتر از بحران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.