دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود رمان زندگی مرموز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی رمان زندگی مرموز

کتاب زندگی مرموز نوشته زهره امراه نژاد داستان دختری است که با میل خود به هدفی که می‌خواست نرسید و به اجبار پدر و مادرش ازدواجی نافرجام داشت و دوستانش هم سعی می‌کنند که به او کمک کنند و...

در بخشی از کتاب زندگی مرموز می‌خوانیم:

- مامان ببین دو هفته از این ماجرا گذشته بابا رو راضی کن دوباره بریم خواستگاری سپیده.
مادر- انگار یادت رفته که چه برخوردی با ماکردند؟... بعد نیم نگاهی به حمید انداخت و در ادامه حرفش گفت: والله چی بگم! شاید تا حالا هم جواب مثبت به خواستگارش داده بهتر تو هم دست از سرش برداری اون بنده خدا هم زندگی شو بکنه اگه اون تو رو دوست داشت اون شب خودشو نشونمون می‌داد و خلاصه که یه اعتراضی می‌کرد؟
و بعد ما در آهسته با خود گفت: شاید هم دختر از نجابتش بوده که نمی‌خواسته تو روی پدر و مادرش وایسه؟!.

کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه، رمان اجتماعی، دانلود رمان اجتماعی، رمان زندگی مرموز، دانلود رمان زندگی مرموز، رمان عاشقانه،

برای دانلود رمان زندگی مرموز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.