افزودن کتاب
 
ایمیل شما

دانلود کتاب صوتی گزینه ب؛ مواجه با سختی، ارتقای حد تحمل و یافتن شادی

نویسنده | آپلود توسط f .gh۱۰۶۹ بازدید
دانلود کتاب صوتی گزینه ب؛ مواجه با سختی، ارتقای حد تحمل و یافتن شادی
بزرگنمایی
(۰)
دانلود کتاب صوتی گزینه ب؛ مواجه با سختی، ارتقای حد تحمل و یافتن شادی
معرفی کتاب صوتی گزینه ب؛ مواجه با سختی، ارتقای حد تحمل و یافتن شادی

کتاب صوتی گزینه ب؛ مواجه با سختی، ارتقای حد تحمل و یافتن شادی اثر شریل سندبرگ، یک کتاب قدرتمند، الهام‌بخش و آموزنده در زمینه ساختن انعطاف‌پذیری و دوام آوردن در مواجهه با سختی‌های اجتناب‌ناپذیر زندگی است.

شریل سندبرگ پس از مرگ ناگهانی همسرش احساس می‌کرد که دیگر او و فرزندانش هرگز از صمیم قلب شاد نخواهند شد و رنگ واقعی شادی را به خود نخواهند دید. او می‌گوید: «احساس می‌کردم در یک خلا گرفتار شده و به یک پوچی عمیق در قلبم رسیده بودم و این حالت باعث می‌شد حتی نتوانم درست نفس بکشم.» دوستش، آدام گرانت، که روانشناسی در دانشگاه وارتون بود به او گفت که باید مراحل سخت و دشواری را بگذارند تا بتوانند از این تجربیات طاقت فرسا بهبود یابند و دوباره به زندگی برگردند. همه ما با یک میزان انعطاف‌پذیری ثابتی به دنیا نیامده‌ایم. انعطاف‌پذیری همانند عضله‌ایی است که باید رویش کار کنیم و آن را بسازیم.

انعطاف‌پذیری و مقاومت، از اعماق وجود ما و حمایت‌هایی که در بیرون وجود دارد، نشات می‌گیرد. حتی بعد از عمیق‌ترین و وحشتناک‌ترین حوادث، می‌توان با رسیدن به معنا و مفهومی عمیق‌تر و به دست آوردن لذت و شادی بیشتر در زندگی رشد کرد. «گزینه ب» نحوه کمک به دیگران در شرایط بحرانی، بالا بردن حس همدردی با دیگران، پرورش کودکان قوی و محکم و داشتن یک خانواده و جامعه منعطف را به ما نشان می‌دهد.

آدام گرانت یک روانشناس و استاد ارشد دانشگاه وارتون و نویسنده کتاب‌های پرفروشی «اصلی‌ها» و «بده و بستان» است. او یکی از متخصصان برجسته در زمینه یافتن انگیزه و معنابخشی به زندگی و چگونه سخاوتمندانه‌تر و خلاق‌تر زندگی کردن می‌باشد. جوایزی را از انجمن روانشناسی آمریکا و بنیاد ملی علوم دریافت کرده است و یکی از نویسندگان کمکی نیویورک تایمز است و همراه با همسر و سه فرزند خود در فیلادلفیا زندگی می‌کند.

شریل سندبرگ یکی از رهبران کسب‌وکار و یک فرد نوع دوست و از مدیران کلیدی شرکت فیسبوک است. او نویسنده کتاب پرفروش «تغییر مسیر؛ زنان، شغل و میل به پیشرفت» است.

در قسمتی از کتاب گزینه ب می‌شنویم:

دیو می‌گفت در یک نگاه عاشقم شده ولی باید زمانی طولانی صبر می‌کرد تا من از این مراحل عبور کرده و حضورش را حس کنم. دیو همیشه چند قدم جلوتر از من بود. اما بالاخره به او رسیدم. درست شش سال و نیم بعد از دیدار اولمان در سینما، با نگرانی، یک سفر یک هفته‌ایی با هم برنامه‌ریزی کردیم و می‌دانستیم این سفر یا رابطه ما را وارد یک مسیر تازه می‌کند و یا یک دوستی عمیق را خراب می‌کند. یک سال بعد ازدواج کردیم.

کلمات کلیدی: خودسازی، پرفروش ترین نیویورک تایمز، رویارویی با مشکل، آموزش خودباوری، تغییر در خود، تغییر زندگی، آموزش بالا بردن اعتماد به نفس، اعتماد به نفس، رسیدن به آرامش، رسیدن به خوشبختی، تغییر رفتار، مهارت های زندگی، انعطاف پذیری، Sheryl Sandberg، Adam M Grant، Option B

×

لینک کوتاه این کتاب:

این لینک را می توانید در سایت، وبلاگ، ایمیل، فیسبوک، توییتر و... به اشتراک بگذارید.

کتاب‌های مرتبط با کتاب صوتی گزینه ب؛ مواجه با سختی، ارتقای حد تحمل و یافتن شادی
دانلود کتاب 4 کپسول اعتماد به نفسدانلود کتاب صوتی روش کنترل ذهندانلود کتاب خودت نباش: خودت کسی نیست که باید باشیدانلود کتاب 505 نکته کاربردی و آموزنده برای زندگی بهتردانلود کتاب شناخت ذهن و کنترل آندانلود کتاب تو موفق به دنیا آمدیدانلود کتاب رمان من پیش از تودانلود کتاب ده نکته کلیدی از کتاب اثر مرکبدانلود کتاب رموز محرمانه موفقیت و خوشبختی که هیچکس به شما نمیگوید!دانلود کتاب اهمال کاریدانلود کتاب صوتی چطور می تونید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید؟دانلود کتاب اعتماد به نفس و فن بیان کودکاندانلود کتاب بر مدار زندگیدانلود کتاب فرار از ماتریس: 8 گام برای رسیدن به آرامش دروندانلود کتاب راهکار و اصول افزایش عزت نفسدانلود کتاب سوال و جواب روان شناسی و کسب موفقیت در زندگیدانلود کتاب چرا تغییر نمیکنم؟دانلود کتاب سه راز رابطه ساز برای حس خوشبختی و شادیدانلود کتاب در مدار ثروت یک گام جلوتر از دیگران باشیددانلود کتاب موفقیت: چگونه می توانیم به هدف خود برسیم؟دانلود کتاب 19 پله الهی به سوی آرامشدانلود کتاب هشت روش طلایی برای افزایش کارایی روزانهدانلود کتاب 5 راهکار طلایی برای تحول در زندگی و کاردانلود کتاب ۳۰ روش ساده برای تغییر کیفیت زندگیکلید موفقیت
دانلود کتاب صوتی غلبه بر افسردگیدانلود کتاب خانم‌ها به خودتان افتخار کنیددانلود کتاب تصدیق مثبت برای موفقیتدانلود کتاب چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم؟دانلود کتاب صوتی من پیش از تودانلود کتاب لقمه کردن فیل: ۱۰۱ نکته برای انجام دادن کارهای روزانهدانلود کتاب چگونه استرس خود را در امتحانات پایان ترم کنترل کنم؟ دانلود کتاب حلقه گمشده زندگی مادانلود کتاب تغییراتی کوچک، تحولی بزرگ در عادات شما دانلود کتاب چگونه می توان از احساس غم به خوشحالی رسید؟دانلود کتاب کلید طلایی شادکامی و کامیابیدانلود کتاب دستیابی به اهداف و خواسته ها با پیام های پنهاندانلود کتاب حلقه گمشده زندگی ما: عزت نفس و اعتماد به نفسدانلود کتاب راه های عملی و ساده برای داشتن اعتماد به نفس فوق العادهدانلود کتاب یک راز ساده و جادویی که زندگی شما را متحول می کنددانلود کتاب مثبت اندیش باش تا کامروا باشی!دانلود کتاب 10 گام طلایی برای داشتن اعتماد به نفس عالیدانلود کتاب مرغ خودم غازهدانلود کتاب اعتماد به نفس جادویی در یک هفتهدانلود کتاب کوچک رضایت (راهنمایی برای شاد بودن)دانلود کتاب تسخیر سعادتدانلود کتاب زبان ذهن منتسهیل عصبی عضلانی عمقیدانلود کتاب قورباغه ات را ببوسناخود آگاه
معرفی کتاب صوتی گزینه ب؛ مواجه با سختی، ارتقای حد تحمل و یافتن شادی به دوستان

دانلود کتاب صوتی گزینه ب؛ مواجه با سختی، ارتقای حد تحمل و یافتن شادیاین کتاب را از طریق ایمیل به دوستان خود معرفی کرده و به آنها هدیه کنید.
نظرات
نخستین نظر را شما ثبت کنید!
عضویت در خبرنامه
» با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:
دانلود کتاب‌های جدید
دانلود کتاب‌های پربازدید

دانلود کتاب تسخیر سعادت [۳۶۴۹۷]

دانلود کتاب دومینوی تهران فرو ریخت [۱۴۵۴۸]

دانلود کتاب صوتی بینوایان [۱۴۴۸۴]

دانلود کتاب 4 کپسول اعتماد به نفس [۷۵۵۱]

دانلود کتاب 2 تکنیک فوری افزایش سرمایه [۵۳۵۹]

دانلود کتاب صوتی جین ایر [۴۸۷۵]

دانلود کتاب گاندی [۴۵۱۱]

دانلود کتاب نقشه موفقیت [۳۶۳۹]

دانلود کتاب خلاصه‌ای از هفت خوان رستم [۳۱۰۵]

دانلود کتاب خرد بودایی [۲۸۱۲]

دانلود کتاب صوتی سفر انار [۲۱۳۹]

دانلود کتاب درس‌ها و تجربه‌های یک فریلنسر موفق [۱۹۸۱]

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی در اکسل [۱۷۵۳]

دانلود کتاب کمیک ماجراهای جذاب شرلوک هولمز [۱۶۶۴]

دانلود کتاب حل مسائل #C [۱۶۴۰]

دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده [۱۵۹۱]

دانلود کتاب صوتی شطرنج باز [۱۵۵۶]

دانلود کتاب صفر تا صد کسب درآمد از گرافیک [۱۵۴۵]

دانلود کتاب تاریخ معاصر ایران [۱۴۶۱]

دانلود کتاب ویتامین‌ها و مواد معدنی [۱۴۴۹]

دانلود کتاب کارگاه کارآفرینی و تولید [۱۳۰۶]

دانلود کتاب خویشاندان ایرانی [۱۲۷۲]

دانلود کتاب صوتی تعقیب [۱۲۶۷]

دانلود کتاب صوتی شکار انسان [۱۲۶۲]

دانلود کتاب معجزه دست دادن [۱۲۴۹]

آمار سایت
تعداد کتاب‌ها و مقالات: ۹,۴۱۸
ما را در فیسبوک دنبال کنید  ما را در توییتر دنبال کنید  فید - RSS