دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود ماهنامه نجومی ساروس - شماره 24

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ماهنامه نجومی ساروس - شماره 24

در ساروس شماره بیست‌و‌چهار می‌خوانید:

«جی.آر.آر تالکین نویسنده فقید انگلیسی، در مجموعه «ارباب حلقه‌ها» ی خود، دنیایی را به تصویر می‌کشد که در آن حلقه‌ها نماد قدرت هستند. قدرت حلقه‌ها می‌تواند سازنده و درعین‌حال ویرانگر و خانمان‌سوز باشد. در این میان، حلقه‌ای وجود دارد که از تمام حلقه‌ها قدرتمندتر است. صاحب این حلقه، ارباب حلقه‌ها خواهد بود و با قدرت بی‌پایانش بر جهان حکمرانی خواهد کرد.

در منظومه شمسی ما، لقب ارباب حلقه‌ها را به زحل نسبت می‌دهند؛ سیاره‌ای که با حلقه‌های بسیارش، به حق شایسته این نام است. از نگاهی دیگر، زحل هنوز به ارباب حلقه‌ها تبدیل نشده! چرا که هنوز آن واپسین حلقه‌ی دانش را به دست نیاورده است.
آن حلقه، کاسینی... حلقه‌ای ست از برای یافتن»

در پرده دوم این شماره از ساروس، درباره کاسینی صحبت کرده‌ایم، فضاپیمایی که پس از ۲۰ سال فعالیت و پژوهش در فضا در تاریخ ۲۴ شهریور ماه ۹۶ طی ماموریت پایان باشکوه بر سطح زحل شیرجه زد و نابود شد. علاوه بر پرده دوم، مطالب متنوع بخش‌های دیگر ساروس ۲۴ را نیز می‌توانید با دانلود رایگان این نشریه، مطالعه نمایید.

اگر ساروس را دوست دارید، آنرا به بهترین دوستانتان نیز معرفی کنید. منتظر نظرات و انتقاداتتان هستیم.

کلمات کلیدی: مجله علمی ساروس، دانلود مجله نجوم، دانستنی های نجوم، آشنایی با ستاره ها، ستاره شناسی، عکس های ستاره شناسی، عکس از آسمان شب، عکس های نجومی،

برای دانلود ماهنامه نجومی ساروس - شماره 24 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.