دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان در تمنای توام

  • از: رویا رستمی
  • موضوع: رمان
  • ۴۵۸ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
  • ۴۶۰۱۹ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان در تمنای توام

رمان در تمنای توام اثر رویا رستمی، در مورد دختری به نام آلماست که به پسر دایی‌اش علاقه دارد اما او حتی حاضر نیست نگاهش کند. دایی آلما پسرش رو مجبور می‌کند با آلما نامزد شود. آن‌‌ها نامزد می‌شوند اما به خاطر دلایلی نامزدی به هم می‌خورد و این سرآغاز داستان است ولی ورق برمی‌گردد.

در بخشی از رمان در تمنای توام می‌خوانیم:

زیر چشمی نگاهش کرد، با آرامش مشغول خوردن صبحانه‌اش بود. کمی این پا و آن پا کرد و گفت:
– نکیسا؟
نکیسا سرش را بلند کرد و با بی‌تفاوتی گفت: چیه؟
حتی یکبار هم دل‌خوش نکرد این پسر دل کوچک این دختر هوایی عشق را! آلما اخم‌هایش را در هم کشید و گفت:
- نشد یه بار صدات کنم نگی چیه؟
نکیسا بی‌حوصله گفت: کمتر حرف بزن بگو چی می‌خوای؟
آلما با آنکه به رفتار نکیسا عادت داشت اما هر دفعه که رفتار سرد و بی‌تفاوت و تا حدی خشن او را با خود می‌دید باز هم ناراحت می‌شد. آلما با ناراحتی از سر میز بلند شد و گفت: هیچی دیگه!

کلمات کلیدی: دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان در تمنای توام، دانلود پی دی اف رمان در تمنای توام، دانلود رایگان رمان در تمنای توام، دانلود رمان در تمنای توام، دانلود رمان در تمنای توام، دانلود رمان در تمنای توام با لینک مستقیم، دانلود رمان در تمنای توام برای موبایل، رمان در تمنای توام، رمان در تمنای توام، pdf رمان در تمنای توام کامل، دانلود کتاب در تمنای توام با لینک مستقیم، دانلود کتاب در تمنای توام برای موبایل، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه،

برای دانلود کتاب رمان در تمنای توام و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.