دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آشنایی با حرفه راهنمای تور

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آشنایی با حرفه راهنمای تور

این کتاب ویژه افرادی است که می خواهند وارد حرفه راهنمای گردشگری شوند ولی نمی دانند شرایط آن به چه صورت می باشد و اینکه درامد این شغل چقدر می باشد؟ یا اینکه چه درس هایی را باید بگذرانند و چه اطلاعاتی را باید کسب کنند و اینکه دارای چه توانایی هایی می بایست باشند همچنین تیپ شخصیتی افراد را نیز مشخص می کنند که چه نوع تیپ های شخصیتی می توانند بهتر از پس این شغل برآیند.

کلمات کلیدی: جذب توریست، لیدر تور، راهنمای گردشگری، معرفی شغل راهنمای گردشگری، استخدام راهنمای تور،

برای دانلود کتاب آشنایی با حرفه راهنمای تور و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.