دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هدیه‌ی لحاف دوز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هدیه‌ی لحاف دوز

کتاب هدیه‌ی لحاف دوز نوشته‌ی جف برمبو، از هر دو نظر داستان و تصویرگری یک اثر برجسته و قابل تحسین است. در هر دو زمینه هم جوایز معتبری دریافت کرده و همچنین بسیار پرفروش بوده است.

هدیه لحاف دوز حاوی داستانی الهام بخش، برای نیکوکاری و نگاهی تازه به زندگی است. انسان‌ها به طور معمول از دریافت کردن و افزودن بر اموال خود لذت می‌برند. اما در بخشیدن و هدیه دادن هم شادی عظیمی نهفته است. حتی اگر حوصله خواندن متن این داستان کوتاه را ندارید، می‌توانید برای دیدن تصاویر فوق‌العاده‌اش آن را دریافت کنید.

کلمات کلیدی: دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، قصه های کودکان، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودک، دانلود کتاب مصور کودک، تصویر سازی کودکان، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، کتاب کودک، داستان بچگانه،

برای دانلود کتاب هدیه‌ی لحاف دوز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.