دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب لباس جدید امپراتور

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب لباس جدید امپراتور

کتاب لباس جدید امپراتور اثر مشهور هانس کریستین اندرسن، داستان امپراتوری است که خیلی به لباس‌هایش علاقه دارد و مدام برای هر ساعت هفته دنبال لباس جدیدی است.

دو مرد بافنده ادعا می‌کنند که می‌توانند لباسی جادویی ببافند که افراد نادان یا کسانی که لیاقت شغلشان را ندارند قادر به دیدنش نیستند. امپراتور بهای گزافی برای رسیدن به این لباس می‌پردازد. مردم، درباریان و امپراتور نگرانند که اگر نتوانند لباس جدید را ببینند ثابت می‌شود که یا احمقند یا بی‌لیاقت. بنابراین همه خود را آماده می‌کنند که به هر شکل شده لباس را ببینند یا حداقل ادعا کنند که می‌بینند. این داستان زیبا نشانگر نوعی ضعف، جهل، و طمع در شخصیت یک انسان یا یک اجتماع انسانی است که او را دچار خطا می‌کند.

کلمات کلیدی: دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، داستان برای بچه ها، داستان مصور، دانلود کتاب داستان کودک، داستان کودکانه، داستان خلاقانه، داستان کودک، کمیک تصویری، هانس کریستیان آندرسن، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، قصه های کودکان، کتاب داستان برای نوجوانان،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.