دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب عملیات دستگاهی در صنایع شیمیایی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب عملیات دستگاهی در صنایع شیمیایی

نویسندگان: سیّد پندار توفیقی، ساسان صدرایی نوری

کتاب حاضر که جهت درس عملیات صنایع شیمیایی تألیف گردیده است شامل فصول متنوع و مورد نیاز هنرجویان رشته ی مذکور می باشد. در فصل های اول تا پنجم سیستم های اندازه گیری و تبدیل واحدها، فصول مربوط به دما، فشار، جریان سیالات، ترازوها و چگالی سنج ها مطرح و بر اساس نیازهای موجود تألیف گردیده است. فصل ششم پمپ ها و کاربرد آن در صنایع شیمیایی، فصل هفتم مبدل های حرارتی و فصل هشتم کنترل فرآیندهای شیمیایی را دربر می گیرد. در فصل نهم راکتورهای شیمیایی و انواع آنها شرح داده شده است. فصل دهم به بررسی مخلوط کن ها و خردکن ها می پردازد و فصل یازدهم عملیات استخراج و تقطیر و ستون های مربوطه را شرح می دهد. فصل یازدهم بازنویسی کتاب مبانی صنایع شیمیایی و مبحث مربوط به کوره ها و برج های خنک کن نیز از فصل هفتم کتاب مبانی صنایع شیمیایی اقتباس شده است.

کلمات کلیدی: صنایع شیمیایی، رشته صنایع شیمیایی،

برای دانلود کتاب عملیات دستگاهی در صنایع شیمیایی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.