دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ارشاد القلوب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ارشاد القلوب

کتاب ترجمه ارشاد القلوب نوشته‌ی حسن بن ابی الحسن دیلمی، از کتب حدیث مقبول در میان علمای شیعه است. در مقدمه این کتاب مقاله‌ای از مرحوم اآیت الله مرعشی نجفی در معرفی مولف و ویژگی‌های کتاب آمده است.

إرشادُ القُلوب إلی الصّواب المُنجی من عَمَل به مِن ألیم العِقاب کتابی به زبان عربی از علمای قرن هشتم هجری است که حاوی مواعظ قرآن و سنت و فضائل امیرالمؤمنین علی (ع) و اهل بیت پیامبر (ص) می‌باشد. مؤلف، این اثر را برای رهایی مردم از عذاب الهی و تسلط بر قوای غضبیه و شهویه نگاشته است. او در جزء اول کتاب در ۵۴ باب به مواعظ و اندرزهای اخلاقی پرداخته و در بخش دوم، فضائل و مناقب اهل بیت را مطرح کرده است. ارشاد القلوب، به عنوان کتابی اخلاقی، همواره مورد توجه عالمان دینی بوده و ترجمه‌های بسیاری بر آن نگاشته شده است.

کلمات کلیدی: ارشاد القلوب دیلمی pdf، دانلود احادیث pdf، حدیث، دانلود کتاب حدیث، دانلود کتاب اخلاقی، موعظه های قرآن، دانلود کتاب مذهبی،

برای دانلود کتاب ارشاد القلوب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.