دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ترجمه متن نهایی استاندارد ISO 9001:2015

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ترجمه متن نهایی استاندارد ISO 9001:2015

سیستم مدیریت کیفیت یک تصمیم استراتژیک برای سازمان می باشد. این سیستم باید به سازمان کمک نماید:

بهبود عملکرد

و ارائه مبنایی برای طرح های توسعه پایدار

افزایش رضایت مشتریان

محصولی با کیفیت مداوم مطابق با الزامات و قوانین

این استاندارد میتواند توسط طرف های درون وبرون سازمانی به کار رود این استاندارد برای کاربرد به منظورهای زیر تدوین نشده است یکسانی در ساختار سیستم های مدیریت متفاوت هم جهتی مستند سازی بر اساس ساختار بندهای این استاندارد. کاربرد واژه نامه مختص این استاندارد در سازمان الزامات سیستم مدیریت کیفیت که در این استاندارد بیان شده اند مکمل الزامات محصوالت و خدمات هستند این استاندارد از رویکرد فرآیندی بهره میبرد که برنامه اجرا بررسی اقدام چرخه ی PDCA و تفکر بر مبنای ریسک را دخالت میدهد رویکرد فرآیندی سازمان را قادر میسازد که فرآیندها و تعامل آنها را طرح ریزی کند.

کلمات کلیدی: مدیریت کیفیت، استادارد آموزش، استاندارد، سیستم های مدیریت استاندارد، ISO،

برای دانلود کتاب ترجمه متن نهایی استاندارد ISO 9001:2015 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.