افزودن کتاب
 
ایمیل شما

دانلود کتاب راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران

نویسنده | آپلود توسط جعفر صادق پیران۱۴۴۹۷ بازدید
دانلود کتاب راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران
بزرگنمایی
(۳)
دانلود کتاب راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران
معرفی کتاب راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران

رازهای فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران کتابی است که ارزش ریالی آن بیش از یک میلیون تومان در بازار کنونی می‌باشد. جالبه بدانید که در کمتر از 4 دقیقه در آمریکا یک فرد بین 16 تا 28 ساله به جمع میلیونرهای اینترنتی و آنلاین می‌‌پیوندد پس چنین فرصتی در اختیار همه شما دوستان قرار دارد پس اگر تا به حال تمامی روش‌ها را آزمودید و به نتیجه مطلوبی نرسیده‌اید از شما دوست عزیز که در حال مطالعه این کتاب هستید تقاضا دارم که 15 دقیقه وقت بگذارید و به تمامی ایده‌هایی که به آن اشاره می‌َشود تمرکز نموده و کمی به آن بیاندیشید. من با یقین به شما دوست عزیزم می‌گوییم که راهی که شاید بیش از دو سال برای خودم به طول انجامیده و تضمین می‌کنم که شما با روزی یک ساعت فعالیت در طی 90 روز به این درآمد 10 میلیون تومانی دست یابید. تمامی راه‌هایی را که در 2 سال آزمودم تا بهترین و سریع‌ترین روشی که می‌تواند آینده کسب و کاری شما را تضمین کند در اختیارتان قرار می‌دهم اما شاید خیلی از دوستان بگویند که چرا شما این آموخته‌ها را در اختیار دیگران قرار می‌دهید؟

کلمات کلیدی: کارآفرینی، کسب و کار، راه اندازی کسب و کار، کاریابی، خلاقیت در کار، ثروتمند شدن، میلیونر شدن، کسب درآمد ایمترنتی

×

لینک کوتاه این کتاب:

این لینک را می توانید در سایت، وبلاگ، ایمیل، فیسبوک، توییتر و... به اشتراک بگذارید.

کتاب‌های مرتبط با کتاب راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران
دانلود کتاب معمای ثروتدانلود کتاب 9 قدم و راهکار عملی تا ثروتمند شدن در ایراندانلود کتاب خلق معجزهدانلود کتاب 21 قانون مالی برای کسب درآمد بیشتردانلود کتاب کسب درآمد از اینترنت برای مبتدیاندانلود کتاب 10 سرعت گیر موفقیت کارآفریناندانلود کتاب 5 تکنیک طلایی برای ثروتمند شدن با استفاده از قانون جذبدانلود کتاب آموزش راه اندازی کسب و کار موفق اینترنتیدانلود کتاب چگونه ایده هایمان را به ثروت تبدیل کنیمدانلود کتاب ثروتمند شدن رویا نیستدانلود کتاب 10 ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتیدانلود کتاب انسان یک روزه دانلود کتاب کسب درآمد از سرگرمی و مهارتدانلود کتاب چگونه از نظام آراستگی کسب درآمد کنیمدانلود کتاب شرط بندی های کوچکدانلود کتاب چگونه به اولین میلیونر در خانواده تبدیل شویم؟دانلود کتاب ذهن ثروتمند ذهن فقیردانلود کتاب ۹ مرد موفق، ۹۰ رمز موفقیتدانلود کتاب از عشق تا ثروتدانلود کتاب تنها افراد خوشبخت بر این هفت گام تسلط دارنددانلود کتاب کارگاه کارآفرینی و تولیددانلود کتاب چرا اون خنگه پولدار شده ولی من نشدمدانلود کتاب بررسی عوامل تاثیر گذار در موفقیت کسب و کاردانلود کتاب آموزش کسب درآمد از اینترنت (حداقل 8 میلیون تومان در ماه!!)دانلود کتاب قله های کسب و کار آنلاین
دانلود کتاب ۳۰ نکته ثروت آفرین در کسب‌و‌کاردانلود کتاب کارگاه کارآفرینی و تولیددانلود کتاب 2 تکنیک فوری افزایش سرمایهدانلود کتاب 25 شغلی که با آن می‌توانید به درآمد میلیونی برسیددانلود کتاب کمی بیش‌تر از خودت باش، کارآفرین خوبی باشدانلود کتاب ده راهکار جذب درآمد ده رقمی برای معماراندانلود کتاب شش راه شگفت انگیز برای کسب درآمد منفعل معماراندانلود کتاب فریاد انتخابدانلود کتاب 10 اشتباه بزرگ در راه اندازی کسب و کار اینترنتیدانلود کتاب چگونه کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنیم؟دانلود کتاب ابزارهای حقوقی در کسب و کارهای نودانلود کتاب فرش قرمز: چگونه در سرمایه گذاری خود موفق عمل کنیمدانلود کتاب خوب و خوب تردانلود کتاب صوتی 21 راهکار برای کاهش هزینه های زندگیدانلود کتاب فروش آسانسوری با بازنگری در اصول اولیهدانلود کتاب 20 نباید راه اندازی کسب و کار اینترنتیدانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیتدانلود کتاب ایده کارآفرینی اینترنتیدانلود کتاب مسیر خلق ثروتدانلود کتاب شما هم میتوانید پولدار شوید!دانلود کتاب قانون کاردانلود کتاب اسرار جذب ثروت با قانون جذبدانلود کتاب مدیریت ارتباط با مشتریدانلود کتاب شما هم می توانید پولدار شوید!دانلود کتاب 17 باور و اعتقاد ثروتمندان
معرفی کتاب راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران به دوستان

دانلود کتاب راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایراناین کتاب را از طریق ایمیل به دوستان خود معرفی کرده و به آنها هدیه کنید.
نظرات
۱۳۹۴/۱۰/۶
در پاسخ به استاد محترم جناب آقای جعفر صادق پیران:

بدواً عرض میکنم که اصولاً طرح موضوع پولدار شدن و اینکه (چگونه پولدار شویم) و انتشار اینگونه افکار ـ درست مثل انتشار فیلمهای پورنو ـ برای جامعه مضر است. بمنظور آنکه زیان این مبحث بهتر دانسته شود، فرض میکنیم (مثلاً) حرف شما و امثال شما دارای پایه و اساس حقیقی باشد، آنوقت هرکسی به طمع این پولدار شدن مجازی، کسب و کار واقعی و کاربردی خود را رها میکند و یک دستگاه فلزیاب تهیه میکند و در پی یافتن گنج غیر واقعی، وقت خود را به بطالت میگذراند لذا سیستم عامل جامعه آسیب می‌بیند.

حتی اینکه شما نام کتابتان را (راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران) نهاده‌اید خودش چندین اشکال دارد که بنده فقط یکی دو مورد آنرا ذکر میکنم:
اول اینکه چنین نامی فریبنده است و جوانان بی تجربه را اغوا میکند. آنان تا وقتی به این نتیجه برسند که چنین خیالی محال است، سالها وقتشان هدر رفته است.
دوم اینکه میلیونر یعنی کسی که کمی بیش از یک میلیون تومان پول داشته باشد، و بنابراین تعریف، امروزه همه میلیونرند، حتی گداها! پس شما باید نام کتابتان را ((راز‌های فاش نشده میلیاردرهای کلیکی در ایران)) می‌نهادید و ضمناً راز ایشان را نیز فاش میکردید!
سوم اینکه نام کتاب شما هیچگونه تناسبی با متن آن ندارد و دربردارنده هیچ رازی از هیچ میلیونر کلیکی نیست، فقط از چند وبسایت فروشکاهی مثل دیجی کالا و نت برگ نام برده‌اید که نام این وبسایتها را اغلبِ مردم می‌دانند. البته همانها نیز شب نخوابیده اند که صبح میلیادر برخیزند بلکه سرمایه گذاری کرده‌اند و سالها زحمت کشیده‌اند تا به اینجا که هست رسیده‌اند. برخی نیز چون زودتر آمده‌اند جای مناسبتری بدست آورده‌اند، اما شما ضمن آنکه دیر آمده‌اید، خیلی هم عجله دارید که زودتر پولدار شوید و بروید، ولی نه سرمایه مادی دارید و نه تخصص درست و حسابی! در متن کتاب، فقط برای کسب و کار خودتان تبلیغ کرده‌اید، آنهم خیلی ناشیانه!

بازاریابی نیز یکی از اصول تجارت است ولی دروغ در آن نارواست و اینکه مثلاً برای دوچرخه‌ای تبلیغ کنند و بگویند مثل زانتیا راه میرود، بازاریابی نیست بلکه کلاهبرداریست. بازاریابی یعنی آنکه مردم را از وجود یک وسیله یا کالایی با خبر کنند بی آنکه غلو کرده باشند. اینطور که معلوم است، خدا واژه ها را در اختیار شما نهاده تا هر جور دلتان خواست ترجمه کنید و بکار ببرید.

اینها که عرض کردم هیچکدام (توهین) نیستند زیرا توهین بمعنای دشنام نیست، توهین یعنی نسبت دادن آنچه خلاف واقع باشد به شخصی؛ مثلاً اگر به کسی که درستکار نباشد بگویند « تو آدم درستکاری هستی » به او توهین کرده‌اند و همچنین اگر به شخص درستکاری بگویند « تو آدم نادرستی هستی» نیز به او توهین کرده‌اند زیرا اینها هرکدام خلاف واقع بودند. شما (بظاهر) اصل استراتژیک تجارت را زیر پا نهاده‌اید و راز و رمز پولدار شدن خود را لو می‌دهید حال آنکه رمز تجارت، مثل ناموس است و باید آنرا محفوظ داشت و راز آنرا به کسی نگفت ولی کار شما مثل اینست که یک ارتشی، مکان و میزان صلاحهای جنگی خود را افشا کند، آنوقت انتظار دارید که دانایان حرف شما را بپذیرند؟ شما کدام تاجر را دیده‌اید که حتی زن و بچه‌اش از رموز تجارت او آگاهی درستی داشته باشد؟ مولوی در این خصوص میگوید: « در بیان این سه کم جنبان لبت از زهاب و از زهب وز مذهبت »... حتی خودتان نیز به این تناقض پی برده‌اید و دو جا در متن کتابتان توضیح داده‌اید که چرا این اطلاعات استراتژیک را منتشر می‌کنید؛ جواب پرسش شما روشن است: شما آگاهانه قصد فریب دادن و سرکیسه کردن مردم را دارید [ اینست رمز کسب و کارتان ] نه آنچه میگویید؛ پس واضح است که شما از امکانات این وبسایت سوء استفاده کرده و به درک و فهم و عقل ملت توهین روا داشته‌اید و این ملت اگر نجیب نبودند شما را به قانون تسلیم میکردند؛ پس سکوت ایشان را حمل بر جهالتشان نکنید و بیش از این طلبکار نباشید.

بنده از زمانی که کامپیوتر 186 با سیستم عامل داس در کار بود در این گیر و دار بوده‌ام... سالها با 286 و 486 و پنتیوم 4 , سپس با ویندوز 3.1 کار میکردیم و بعد هم ویندوز 95 و 98 و SE و ME ... و اینترنت اندک اندک فراگیر شد. در دورانی که هنوز نامی از گوگل در میان نبود؛ ندیدیم کسی را که شب بخوابد و صبح میلیادر برخیزد مگر آنکه دزدی کرده باشد. پس اگر منظورتان به شرکت گوگل و امثال آنست، بهتر است خودتان مانند گوگل باشید که اگر یکروز غیبت کند، مردم برای جستجوی مطالب خود حیران بمانند... بالاخره باید چیزی در چنته داشته باشید! با یک شمع که نمی‌توان دیگ ولیمه عروسی را جوش آورد!...

تا پیش از این می‌پنداشتم که شما تنها در کار خودتان ناشی هستید، اکنون که این تیکت را گذاشتید دانستم که عمق خامی شما بیش از حد تصور است!.. بنده وبسایت (کتاب سبز) را از زمانی که (ویکیو) نام داشت (دورادور) میشناسم، این وبسایت وابسته به شرکت (ایرسا هاستینگ) است. در این سالها ایشان بسیار تلاش کردند، از جمله، چند سال پیش یک موتور جستجوی اینترنتی (بنام ویکیو) را نیز بنیاد نهادند لکن (در شرایط آنروز) اقبالی از آن بعمل نیامد... خلاصه سالها زحمت کشیده‌اند تا اعتباری بدست آورده و به اینجا که می‌بینید رسیده‌اند. یعنی (آنطور که شما به خوانندگان خود وعده میدهید) یکشبه (کتاب سبز) نشده‌اند. یعنی اینطور نیست که مدیر این وبسایت آنقدر وقت اضافه داشته باشد که بنشیند کتاب شما را مطالعه کند بلکه (احتمالاً) افرادی مکلفند که محتوای کتابهای ارسالی را از نظر موازین قانونی و اجتماعی بمنظور پیشگیری از نشر مفاسد اخلاقی بررسی کنند. بنده پیشنهاد میکنم که از این پس دو موضوع دیگر را به فهرست بلاکهای خود بیفزایند،: یکی اینکه کسی به بهانه نشر کتاب بخواهد برای کسب و کار خود تبلیغ کند، و دیگر اینکه کسی موضوعی مثل (چگونه پولدار شویم) را مطرح کند؛ و کسی که دانا باشد میداند که انتشار ویروس پولدار شدن، مثل فروش مواد مخدر برای جامعه زیانبار است و عوارض سوئی در پی خواهد داشت. پس در همینجا از نویسندگان توانای ایرانی میخواهم که کتابهایی در قلمرو ضرر و زیان مبحث پولدار شدن بنویسند و اثرات سوء آنرا بنگارند.

مورد دیگر اینست که کسب درآمد در فضای مجازی نه فقط آسانتر از محیط حقیقی نیست بلکه بیش از بازار واقعی به سرمایه و هوش تجاری و دستیاران معتمد نیازمند است، و علاوه برآن، به داشتن دانش فنی و تکنولوژی نیز نیاز دارد در حالیکه برای تجارت در بازار سنتی حتی داشتن سواد نیز الزامی نیست. بنابراین، کسانی که در تجارت الکرونیک موفقیتی کسب کرده‌اند، اگر به بازار سنتی رفته بودند حتماً موفقتر بودند و آنچه آنان را بسوی اینترنت جذب میکند صرفاً علاقه ذاتی شان است نه درآمد بیشتر.

جناب آقای جعفر صادق پیران؛ اکنون وبسایت (کتاب سبز) با توجه به رقبای نیرومندی که دارد، اعتبار بالایی در میان وبسایتهای نشر آثار فارسی کسب کرده است، و تا جایی که محاسبات بنده قد می‌دهند گمان دارم که این وبسایت بالغ بر دویست هزار عضو داشته باشد [[ اگر اشتباه میکنم مطلعان لطفاً تصحیح کنند ]]، آیا شما (جناب آقای جعفر صادق پیران) می‌دانید که (فقط) ارسال منظم لیست روزانه کتابهای جدید به ایمیل اعضای وبسایت و مشترکان کانال تلگرام و غیره، چقدر زحمت دارد و کار چند نفر است؟ آیا ارائه اینهمه کتاب، و اداره بانک اطلاعات آن، و آپدیت وبسایت و انجام امور ریز و درشت آن فقط از عهده ده ـ پانزده نفر برمی‌آید؟...
بعید نیست که شما روزی نویسنده بزرگی شوید ولی هنوز وقتش نرسیده است، شما هنوز باید خیلی بیش از اینها مطالعه فرمایید و معلومات خویش را بقدر یک نویسنده مسئول و آخربین افزایش دهید ـ توفیق شما را در امور خیر آرزومندم.

با احترام ـ بهرام رهگذر
۱۳۹۴/۹/۲۶
ضمن تشکر از مدیریت سایت کتاب سبز
ایشان قبل از اینکه کتابی در سایت برای بازدید و دانلود قرار بگیرد
با دقت تمام آن را بررسی می‌کنند چرا که در چندین نوبت مطالبی رو به عمد برایشان فرستادم که با احترام آنها را رد کرده و منتشر نکردند و همین نشان دهنده توجه مدیر سایت به مطالبی که ارایه می شود هست بنابراین جایز نیست که این سایت را تخریب کنیم، چون از مطالبی که در این سایت منتشر شده چه رایگان و چه پولی نهایت بهره را برده ام و امیدوارم که همین ظرافت و دقت را در تمامی موارد اعمال کنند.
با کمال تشکر
مدیر سایت مدیر آینده
جعفرصادق پیران
۱۳۹۴/۹/۲۶
آقای بهرام رهگذر
از انتقاد شما هم بسیار سپاسگزاریم.
ولی توهین به دیگران را نه در فضای مجازی نه در حقیقت جایز نمی دانم.
اگر به خاطر بازدید بیشتر یک کتاب در کمترین زمان موضوع بحث شماست، باید عرض کنم که همین مطالبی که شما از آن تبلیغات ناشیانه می دانید خیلی از سایت ها چندین میلیون پول می گیرند تا همین مطالب داغون را برای شما ارایه دهند و خیلی از دوستان همانند طرز فکر شما داشتند که چرا این مطالب را منتشر کردید ولی باید حضور شما متذکر شوم که بازاریابی بخش مهمی از یک کسب و کار هست که آن را یا نمی دانید اگر شما یک فردی هستی که خودش از کسب و کار اینترنتی درآمدی دارد حای صحبت دارد من در این کتاب و نه در این دوره قصد فریب یا کلاهبرداری نداشته و نخواهم داشت و افرادی که در دوره شرکت صد در صد پولشان گارانتی شده و در صورت کسب نکردن این مبلغ بعد از 3 ماه متوالی البته با به کارگیری راه های موثری که در دوره به آن پرداخته خواهد شد دست نیابند کل مبلغ فقط با ملاک رضایت شخص مسترد خواهد شد. پس دوست گرامی اگر خوب کتاب را مطالعه کرده باشید تمامی این موارد در کتاب الکترونیکی مطرح شده است.
البته این توضیحات به جهت ناراحتی بنده نیست و خیلی از نظر مخالف تون هم سپاسگزارم بهتره که بگذاریم دیگران نیز مطلب رو بخونن و بعد نظر بدن این منصفانه هست باز هم تایید می کنم که کسب وکارهای اینترنتی هم از نظر ساختاری و هم کسب درآمد فرق داشته که موضوع اصلی این کتاب بازاریابی اطلاعات هست افرادی که تخصص یا مهارتی دارند می توانند از آنها به بهترین نحو استفاده نمایند چرا که همین فاکتورها موجب درآمد خودمان از چندین سایت شده و در حدود 2 سال تمامی تجربیات آزموده شده و در اختیار دوستان قرار گرفته است.
مدیریت سایت مدیر آینده
جعفرصادق پیران
۱۳۹۴/۹/۲۴
تصحیح:
دو غلط املائی و انشانی پیامم را تصحیح می‌کنم:
1 ـ (از 30 آبان تا امروز 24 مهر 94) را اشتباه نوشتم ـ منظور بنده (از 30 آبان تا 24 آذر 1394) بود.
2 ـ وهله به معنی (مرتبه) با (هـ) است که بنده اشتباهاً نوشتم (وحله).
با احترام ـ بهرام رهگذر
۱۳۹۴/۹/۲۴
با سلام و احترام و تشکر از سایت بسیار متین و مفیدتان [کتاب سبز].

بنظر بنده، نامی که (آقای جعفر صادق پیران) بر این کتاب نهاده فریبنده است.
[ راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران] نامی فریبنده است و خواننده را در وحله اول به این فکر می‌اندازد که نویسنده قصد افشاگری‌ در رابطه با این مطلب را دارد. علت 8450 بار بازدید (از 30 آبان تا امروز 24 مهر 94) نیز همین امر است؛ در حالیکه متن کتاب، ابداً در مورد [ راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران] نیست بلکه تبلیغ ناشیانه‌ایست برای خود آقای (جعفر صادق پیران) و کسب و کار و وب سایتشان که واضح است رونق ندارد.

بنده این کتاب را به دقت خواندم و سایت ایشان (مدیران آینده دات کام) را هم (که در متن کتاب ـ ده ها بار ـ بازدید از آن سفارش شده بود) بازدید کردم، اما چیزی جز یک سایت درب و داغان [که بدون تردید به علت کج سلیقگی بود] نبود. از کرامات این نویسنده همینقدر بس که نمی‌داند تجارت با کلاهبرداری تضاد دارد و نخستین شرط موفقیت در تجارت، درستکاری و صداقت است نه فریبکاری... و اینکه تجارت، در واقع ارایه نوعی خدمات بر مبنای عرضه و تقاضاست نه آنکه انسان در عالم خواب پولدار شود... یعنی تاجر بودن مسئولیت دارد.
بنده که در این کتاب هیچ رد پایی از [راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران] نیافتم، در عوض بیاد این ضرب المثل افتادم که: «کل اگر طبیب بودی، سر خود دوا نمودی»؛ شاید بهتر می‌بود که نام این کتاب را نیز همین بگذارند.

با احترام ـ بهرام رهگذر
۱۳۹۴/۹/۱۶
فایل ویدیویی رازهای فاش نشده میلیونرهای کلیکی در سایت آپارات قرار گرفت از آدرس زیر سریع ببینید:
http://www.aparat.com/v/96COU
عضویت در خبرنامه
» با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:
دانلود کتاب‌های جدید
دانلود کتاب‌های پربازدید

دانلود کتاب یادگار عشق [۱۳۷۲۵]

دانلود کتاب رمان گرمی باران [۱۱۶۹۳]

دانلود کتاب آن زندگی را انتخاب کنید که می‌خواهید [۹۷۰۶]

دانلود کتاب اعتماد به نفس: تبدیل شدن به انسانی غیرقابل توقف و غیرقابل شکست [۸۸۶۸]

دانلود کتاب رمان سال‌های بدون من [۶۹۲۱]

دانلود کتاب اصول و تکنیک‌های مطالعه مفید و موثر [۵۷۵۷]

دانلود کتاب زرتشت و زرتشتیان [۵۶۰۱]

دانلود کتاب کسی به سرهنگ نامه نمی‌نویسد [۴۸۶۳]

دانلود کتاب پزشکی آینده [۴۷۳۴]

دانلود کتاب صوتی کروکودیل [۴۱۴۹]

دانلود کتاب آموزش تکنیک‌های تقویت حافظه و افزایش هوش [۳۷۳۹]

دانلود کتاب صوتی برف سراسری [۳۳۶۲]

دانلود کتاب خلق معجزه [۳۲۶۸]

دانلود کتاب معمای ثروت [۳۰۶۲]

دانلود کتاب صوتی گیله مرد [۲۹۸۳]

دانلود کتاب آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو [۲۹۶۰]

دانلود کتاب مسلخ روح [۲۸۶۴]

دانلود کتاب رمان قهر و مهر [۲۵۲۱]

دانلود کتاب دیوار نوشته‌های گشتاپو [۲۴۹۹]

دانلود کتاب رمان کیمیاگر [۲۴۶۷]

دانلود کتاب سئو را قورت بده! [۲۳۱۵]

دانلود کتاب جمله‌های طلایی [۲۲۶۶]

دانلود کتاب کاهش وزن سریع با 30 تکنیک طلایی [۲۰۸۶]

دانلود کتاب صوتی زندگی من [۱۹۵۴]

دانلود کتاب یوگا [۱۸۶۷]

آمار سایت
تعداد کتاب‌ها و مقالات: ۹,۵۳۵
ما را در فیسبوک دنبال کنید  ما را در توییتر دنبال کنید  فید - RSS