دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش زبان تخصصی (جواهرات و سنگ های زینتی)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش زبان تخصصی (جواهرات و سنگ های زینتی)

نگارش و ترجمه این کتاب توسط اینجانب "محمد آذروش" در راستای معرفی آن به عنوان یک منبع قابل دسترس درسی دانشگاهی با این انگیزه صورت گرفت که جواهرات و سنگ های قیمتی به دلیل تنوع در زیبایی و ارزش همواره مورد توجه بشر قرار داشته اند و این در حالی است که ابعاد اقتصادی به این کانی ها ارزشی مضاعف می بخشد. بر این اساس آشنایی با ماهیت و ساختار هریک از سنگ های قیمتی روشنگر دلایل ذاتی انسان به گرایش به این پدیده های منحصر به فرد موجود در طبیعت خواهد بود.

کلمات کلیدی: انواع سنگ قیمتی، جواهر شناسی، شناخت سنگ های قیمتی، سنگ شناسی، زبان تخصصی رشته جواهرات،

برای دانلود کتاب آموزش زبان تخصصی (جواهرات و سنگ های زینتی) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.