دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آخر ای خداوندگار ما کجایی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آخر ای خداوندگار ما کجایی

یوهان کریستین فریدریش هولدرلین (به آلمانی: Johann Christian Friedrich Hölderlin) (زاده ۲۰ مارس ۱۷۷۰ - درگذشته ۷ ژوئن ۱۸۴۳) شاعر آلمانی و از شخصیت‌های برجسته جنبش رمانتیسیسم بود. هولدرلین همچنین در تکوین ایده‌آلیسم آلمانی نقش داشت و بر اندیشه فیلسوفانی مثل هگل و شلینگ تأثیر گذاشت.

هولدرین به ستاره ی دنباله داری هم مانند است، بی گمان دوران شاعری اش کوتاه بود اما هاله ای درخشان بر جا گذاشت. هولدرین در توبینگن الهیات خواند و آن جا بر دوستانش هگل و شلینگ اثر گذاشت و شعرهایی نیز به پیروی از شیلر نوشت.

کلمات کلیدی: دانلود شعر خارجی، مجموعه شعر خارجی، شعر رمانتیک، شاعر آلمانی، شعر خارجی، شاپور احمدی، دانلود کتاب شعر دو زبانه، شعر آلمانی،

برای دانلود کتاب آخر ای خداوندگار ما کجایی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.