دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سوختن در آب، غرق شدن در شعله

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سوختن در آب، غرق شدن در شعله

این کتاب گزیده‌ی اشعار چارلز بوکاوسکی میباشد و به گفته خود او:
شعرهای سه دفتر اول این کتاب، آثار سال‌های 1955 تا 1968 من هستند و شعرهای دفتر آخر، کارهای جدیدتر سروده‌ام را بین سال‌های 1972 تا 1973 در بر می‌گیرند. خواننده احتمالا می‌ماند که چه بر سر سال‌های 1969 تا 1973 آمده است، چون نویسنده (ظاهرا) بین سال‌هایی 1944 و 1954 ناپدید گشته بود. اما توی این مدت جایی نرفته بودم. دفتر روزها مثل اسب‌های وحشی در روی تپه‌ها فراری می‌شوند (انتشارات گنجشک سیاه، 1969) شعرهای اواخر سال 1968 و بیشتر طول سال 1969 را همراه خود کرده‌اند، به علاوه‌ی شعرهای پنج دفتر چاپ ِ فتوکپی که در سه دفتر ابتدایی همین کتاب نیامده بودند،‌ که به روزها... اضافه گشتند. دعای خیر پرنده‌ی مقلد (انتشارات گنجشک سیاه، 1972) شعرهای اواخر سال 1969 و اوایل سال 1972 را در خود دارد. خب، منتقدهای من، خواننده‌ها، دوستان، دشمنان، عاشق‌های سابق و عاشق‌های جدید، کتاب تازه‌ی من به همراه روزها و پرنده‌ی مقلد، نوشته‌هایی را در خود دارند که آن‌ها را بهترین کارهایم در طول نوزده سال گذشته به حساب می‌آورم.

کلمات کلیدی: ترجمه اشعار بوکاوسکی، مجموعه شعر چارلز بوکاوسکی، دفتر شعر چارلز بوکاوسکی، دانلود شعر، دانلود کتاب شعر نو، شعر آزاد،

برای دانلود کتاب سوختن در آب، غرق شدن در شعله و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.