دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راه های جذب جوانان به نماز جمعه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راه های جذب جوانان به نماز جمعه

این کتابچه که موضوع آن در مورد راههای جذب جوانان به نماز جمعه و ابعاد و آثار نماز جمعه از دیدگاه مقام معظم رهبری است را برای شما دوستان عزیز آپلود کردم که انشا الله مورد استفاده قرار بگیرد.

در این تحقیق به بررسی موانع جذب جوانان و ابزار جذب جوانان به مکان مقدس و روحانی نمازجمعه پرداخته شده که راه های جذب جوانان بسیار است و اینجانب با یاری خداوند و معصومین (ع) به ریشه های جذب اشاراتی کرده ام و اصلی ترین مطالب را در این تحقیق گنجانده ام. برای جذب جوانان راههای بسیاری می باشد اما آنها که کارسازترند برمی گردد به امام، مسئولین برپایی، حاضرین در مکان نماز جمعه و خود جوان و مطالب مورد بحث امام و همچنین مکان و امکانات نمازجمعه، که بنده فقیر الی الله به گفتگو و تحقیق پیرامون این مطالب پرداخته ام. به عنوان مثال یکی از موارد جذب جوانان به امام جمعه برمی گردد و آن این است که امام باید به میان جوانان برود و رابطه خود را با آنان محکم کند همانطور که انبیاء و امامان معصوم (ع) اینگونه بودند و همیشه در میان مردم بودند حتی با بچه ها هم بازی می کردند که حالا در جوامع ما این کار برای یک فرد بزرگ را زشت قلمداد می کنیم چه رسد که آن فرد بزرگ دیگر روحانی باشد و ...

کلمات کلیدی: نماز جمعه، مقام معظم رهبری، سخنان رهبری، سخنان آیت الله خامنه ای، نماز خواندن، جذب جوانان به نماز، آثار نماز جمعه،

برای دانلود کتاب راه های جذب جوانان به نماز جمعه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.