دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ویتامین مفید در بیماریها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ویتامین مفید در بیماریها

ویتامین ها، گروهی از مواد مغذی ضروری شناخته شده هستند. ویتامین ها مواد آلی ای هستند که به مقدار کم مورد نیاز بدن هستند. بدن قادر به ساختن ویتامین ها نیست. ویتامین ها در بدن انرژی تولید نمی کنند ولی برای انجام واکنش های انرژی زا لازمند.

اولین بار شخصی به نام "فانک" در سال 1912 متوجه شد که در مرغ هایی که از برنج سبوس گرفته تغذیه کرده اند، نوعی التهاب اعصاب محیطی به وجود می آید. او فاکتوری از سبوس استخراج کرد که عامل "آمین" داشته و در آب محلول بود. ویتامین یعنی آمین حیاتی (آمین لازم برای زندگی). البته همه ویتامین ها عامل آمین ندارند.

کلمات کلیدی: رضا پوردست گردان میکروبیولوژیست، درمان بیماری، ویتامین ها، آشنایی با ویتامین های، رابطه ویتامین و بیماری،

برای دانلود کتاب ویتامین مفید در بیماریها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.