دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خط قرمز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خط قرمز

این کتاب مقاله ای بسیار جذاب و تاثیر گذار در پاسخگویی به شبهات دینی می باشد.

امروز، دیگر دشمن، پشت مرزهای جغرافیایی ما اردو نزده است، بلکه مرز افکار و عقاید ما را درنوردیده و از دریچه­ ی شبهات و شهوات به دورن خانه­ های بعضی از ما و چه بسا به اندرون دل­ های بسیاری از نوجوانان و جوانان ما نفوذ کرده و در حال وارد کردن مهلک­ترین ضربات است.

نوجوان و جوان امروز، هیچ باید و نبایدی را بدون دلیل نمی پذیرد و در مقابل هر امر و نهی، یک علامت سؤال می گذارد. و این یک امتیاز است، به شرط آن که؛ بزرگتر هایش برای سؤالات او پاسخ منطقی و قانع کننده داشته باشند و یک خطر است، اگر منطق و استدلالی، پشت آن نبیند. لذا اگر این نسل، در دامن پدر و مادر و استادی بزرگ شوند که ایمان عمیق، ریشه ای و مستدل داشته باشد، ایمانشان از نسل های قبل، بسیار عمیق تر و محکم تر می شود. و اگر والدین و مربی در این زمینه ضعف داشته باشند و در تمرین دادن فرزندشان به رعایت حدود الهی تلاش نکنند، هرچند خودشان مؤمن باشند، بعید نیست فرزندشان، تحت تأثیر بمباران شبهات و تحریکات دشمنان، به فردی بی اعتقاد و حتّی ضدّ دین تبدیل شود و همه ی ارزش های نسل های گذشته را به باد تمسخر بگیرد!

کلمات کلیدی: پاسخ به شبهات دینی، دانلود کتاب تربیتی، مجمع حافظان قرآن کریم، پاسخ به سوالات دینی، شناخت دین برای نوجوانان،

برای دانلود کتاب خط قرمز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.