دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چت کن، چت نکن (تحلیل مساله چت)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چت کن، چت نکن (تحلیل مساله چت)

نثری خودمانی در تحلیل مسئلۀ چت کن یا نکن

آنچه در پی می آید روندی علمی ندارد. نگاهی موشکافانه نیست، گپی است خودمانی. شاید درد دلی ناشیانه اما از ارتباط بهسر دلسوزی. خرسند می شوم بخوانی اش.

IRC مخفف چت از طریق اینترنت Internet Realy Chat می باشد و در واقع، مجموعه ی ارتباطات پیچیده ای است که شامل چندین شبکه یا انجمن مختلف بحث و گفت و گو می باشد.

کلمات کلیدی: درباره چت، دوستی در چت، چت از طریق اینترنت، ارتباط به وسیله چت، مساله چت، زندگی با چت، ارتباط از طریق رایانه،

برای دانلود کتاب چت کن، چت نکن (تحلیل مساله چت) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.