دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب این ترانه بوی نان نمی دهد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب این ترانه بوی نان نمی دهد

سرگذشت ترانه معترض در ایران

ترانه معترض در ایران قدمتی به اندازه تاریخ ترانه دارد. از ھمان ایام که ترانه یا تصنیف تولد یافت تاکنون چه بسیارانی که آمدند و خواندند و اگر چه برخی مدتی در اوج شھرت نیز قرار گرفتند اما چند صباحی بعد رفتند و فراموش شدند. بسیاری بھر نان خواندند و بسیاری بھر نام و در این میان بودند کسانی ھر چند اندک که از واژه و ساز و صدا دشنه ای ساختند و بر شب سالاران تاختند. این نوشته  کوششی است بھر ادای دین به ھمان ھا که در این سال ھا از دردھا بیگانه نبودند و در غم انگیزترین شب ھا نغمه ھای آفتابی سرودند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب موسیقی، شناخت موسیقی، موسیقی شناسی، موسیقی های اعتراضی ایران، ترانه های معترض ایرانی،

برای دانلود کتاب این ترانه بوی نان نمی دهد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.