دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شیرین تر از عسل

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شیرین تر از عسل

مشهور است که این سخن منسوب به حضرت قاسم فرزند امام حسن مجتبی (ع) است گفته اند در شب عاشورا در پاسخ عموی بزرگوارش امام حسین (ع) که از او پرسید: «مرگ نزد تو چگونه است؟» عرض کرد: «مرگ برای من شیرین تر از عسل است».

من از مرگ می ترسیدم، از زمان کودکی ترس از مرگ را به من آموخته بودند، وقتی خبر مرگ دوستی یا آشنایی را می شنیدم، متاسف می شدم. گویا در فرهنگ جامعه، چیزی بدتر از کرگ وجود نداشت، به من یاد داده بودند که مرگ را برای دشمن بخواهم، و این گونه بود که در وجود وجود خود، مرگ را بد می دانستم.

زمانی فرا رسید که تحقیق را شروع کردم، می خواستم با حماسه کربلا بیشتر آشنا شوم، این گونه بود که من با قاسم (ع) آشنا شدم، همان نوجوانی که فرزند امام حسن (ع) بود و در کربلا جانش رافدای امام حسین (ع) نمود.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب مذهبی، دانلود کتب حجت الاسلام خدامیان، واقعه کربلا، عاشورا، قاسم بن الحسن، شخصیت قاسم بن الحسن (ع)،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.