دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اسرائیل و مبارزات آزادی بخش در فلسطین 1989 - 1948

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اسرائیل و مبارزات آزادی بخش در فلسطین 1989 - 1948

نویسندگان: دیوید فرانکل، ویل رایسنر، فرد فلدمن، ژورژ سایاد

اکنون نزدیک به هفت دهه از ایجاد دولت اشغالگرِ اسراییل گذشته است. اگرچه، حتا پیش از پیدایشِ اسراییل، جنبشِ صهیونیستی جنگ و ویرانگری را به سرزمینِ فلسطین با خود به ارمغان آورده بود، اما، واقعیتِ انکارناپذیر این است که از روزِ اولِ برپاییِ دولتِ اسراییل تا کنون سرزمینِ فلسطین روزی را بدون تنش و درگیری از سر نگذرانده است. جنگی که صهیونیست های نژادپرست به خلق های ساکن در سرزمینِ فلسطین (تمامیتِ خلق ها اعم از یهودی، مسلمان، مسیحی و غیره) از بدوِ پیدایشِ اسراییل تا کنون تحمیل  نموده اند، شاید بی هیچ تردیدی بتوان آن را در ردیفِ طولانی ترین مناقشه های تاریخِ بشری قرار داد. این واقعیت که قدرت های استعماری و
امپریالیستی از همان بدوِ تأسیسِ این کشور از هیچ کوششی برای سرِ پا نگاه داشتن آن فروگذار نکرده اند خود بر این امر گواهی می دهد که وجود این هیولا چه نعمتی برای غارتگرانِ خلق های منطقه و جهان است.

کلمات کلیدی: مبارزات آزادی بخش در فلسطین، فلسطین، اسرائیل، مبارزات فلستین، جنبش حماس، دانلود کتاب سیاسی، گروه های فلسطینی، بیت المقدس، جنگ های اسرائیل، درباره تجاور اسرائیل به فلستین، تاریخچه جنگ اسرائیل در فلسطین،

برای دانلود کتاب اسرائیل و مبارزات آزادی بخش در فلسطین 1989 - 1948 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.