دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تاریخ مسیحیت در آسیا - جلد ۱

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تاریخ مسیحیت در آسیا - جلد ۱

داستان مسیحیت در غرب بارها تکرار شده است اما تاریخچه مسیحیت در شرق هنوز هم چندان شناخته شده نیست. بذر یکی بوده خبر خوش عیسی مسیح برای تمامی جهان که مسیحیان آنرا انجیل مینامند. اما توسط کارندگان مختلف کاشته شده و در زمینهای متفاوت قرار گرفته با طعم متفاوتی رشد کرده و درو گران گوناگونی آنرا جمع آوری کرده اند.
اغلب فراموش میشود که ایمان هنگامی که به طرف غرب و به درون اروپا گسترش یافت همزمان به طرف شرق به سوی آسیا نیز به حرکت درآمد. تاریخ کلیسای غرب بدنبال پولس به فیلیپی و روم و سپس در امتداد اروپا پیش میرود تا به ایمان آوردن کنستانتین و بربرها برسد. فقط با چند استثنای چشمگیر، غرب بصورت مقطعی به ماورای قسطنطنیه و بدرون آسیا، به سنتهای مسیحیت طولانی و پرغرور که ترجیح داده بود نه به روم و نه به قسطنطنیه به عنوان مرکز خود توجه کند، نظر انداخته این مسیحیتی است که برای قرنها بدون شرمندگی آسیایی باقی مانده بود.
این بررسی درباره مسیحیت اولیه آسیا با این امید انجام شده که یادآوری باشد از اینکه مسیحیت و کلیسا در آسیا شروع شد. قدیمی ترین تاریخ آن، اولین مراکز آن آسیایی بود. آسیا اولین ساختمان شناخته شده کلیسا، اولین ترجمه عهد جدید، احتمالا اولین پادشاه مسیحی؛ اولین شعرای مسیحی و حتی اولین حکومت مسیحی را ایجاد نمود. مسیحیان آسیایی بزرگترین جفاها را تحمل نمودند. آنها مخاطرات جهانی را در توسعه بشارت پشت سر گزاردند وضعیتی که غرب تا قرن ۱۳ نتوانست با آن برابری کند. تا آنزمان کلیسای نسطوری (که اغلب جماعات اولیه مسیحی آسیا نامیده میشد) اقتدار کلیسایی را بر بیشتر زمین اعمال نمودند، بیشتر از روم یا قسطنطنیه.
جلد یکم این کتاب از نظر تاریخی فقط دوره اولیه از زمان رسولان تا دوره اکتشاف غربی در حدود ۱۵۰۰ بعد از میلاد را پوشش میدهد.

کلمات کلیدی: درباره کلیسا، تاریخچه مسیحیت، تاریخ مسیحیت در آسیا، تارخچه کلیسا، مسیحیان آسیا، ساخت کلیسا، کلیساهای مشهور قدیمی، آشنایی با مسیحیت، دین مسیحی، معماری کلیسا،

برای دانلود کتاب تاریخ مسیحیت در آسیا - جلد ۱ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.