دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آواشناسی، واجشناسی و فرآیندهای آوایی در زبان ترکی آذربایجانی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آواشناسی، واجشناسی و فرآیندهای آوایی در زبان ترکی آذربایجانی

سس بیلگی سی درسلری (آواشناسی، واجشناسی و فرآیندهای آوایی در زبان ترکی آذربایجانی)

این کتاب در مورد واجگاه، مشخصه های تمایز دهنده واج ها، فرآیندهای آوایی از قبیل همگونی، ناهمگونی، هماهنگی واکه ای، قلب، افزایش صوتی، کاهش صوتی، هجا و .... در زبان ترکی است و می تواند مورد استفاده دانشجویان رشته زبان شناسی و علاقه مندان زبان ترکی قرار گیرد.

کلمات کلیدی: آموزش زبان ترکی، فرهنگ لغت ترکی، آواشناسی ترکی، فرآیندهای آوایی در زبان ترکی، زبان ترکی آذربایجانی، آواشناسی، زبان ترکی، واجشناسی، کلمات ترکی،

برای دانلود کتاب آواشناسی، واجشناسی و فرآیندهای آوایی در زبان ترکی آذربایجانی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.