دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پژوهشی در شاهنامه فردوسی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پژوهشی در شاهنامه فردوسی

زمان خواستار پیدایش یک تاریخ، یک داستان حماسی ویک اثر ق هرمان پرور ملی بود.

تقریبآ ٣۶۵ سال میگذشت که سلطۀ فرهنگ بیگانه و زبان تازی، مردم را از زبان و فرهنگ شان جدا و بیگانه ساخته بود. مردم خواستار تجدید تاریخ و زبان وآداب و سنن و فرهنگ و بالآخره استقلال خویش بودند و نمی خواستند مثل مردم مصر وشام و غیره برای همیشه ازآداب و سنن و رسوم و ملیت و دیگرامتیازات فرهنگی خویش محروم و جدا گردند. این بود که میهن پرستان این خطه یعنی خراسان باستان، فداکاری ها نمودند و قربانیها دادند و هزاران مشقات را متحمل گردیدند تا اینکه توانستند پس ازقرنها، زبان وادب ورسوم و فرهنگ ملی و استقلال میهنی خویش را زنده بسازند.

کلمات کلیدی: شاهنامه فردوسی، کتاب شاهنامه، شاهنامه حکیم ابوالقاسم فردوسی، داستان حماسی شاهنامه، تاریخ شاهنامه،

برای دانلود کتاب پژوهشی در شاهنامه فردوسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.