دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش نور پردازی در عکاسی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش نور پردازی در عکاسی

نورپردازی در عکاسی برای روشن کردن سوژه نیست. بلکه برای تاکید بر سطوح، شکل و جنس سوژه و حتی کم جلوه دادن آن است. ما می توانیم با ایجاد سایه روشن، آثاری افسون کننده، زیبا و یا رویایی خلک کنیم. می توانیم با نورپردازی آگاهانه و هنرمندانه توجه بیننده را به نماط خاصی جلب کنیم. می توانیم نماطی را برجسته و چشم گیر و نماط دیگر را بی اهمیت و سرخورده نشان دهیم. میتوانیم کوتاه را بلند و بلند را کوتاه کنیم. چاق را لاغر و لاغر را چاق فربه نشان دهیم. به طور کلی می توانیم ظاهر سوژه را به طور کلی تغییر دهیم. آیا نمی دانید مهمترین مطلب در عکاسی نورپردازی است پس با ما همراه باشید.
 
فهرست مطالب
چرا نورپردازی می کنیم؟
مثلث نوردهی
تراز سفیدی White Balance
دیافراگم Aperture
کنترل کنتراست در عکاسی دیجیتال
آشنایی با نوردهی
لوازم حرفه ای نورپردازی در عکاسی
مقایسه بین انواع تغییر دهنده های نوری
آشنأیی با فلش و مکانیزم سیستم نور سنجی
چطور نور فلاش افت می کند؟
زمان تابش نور
نورپردازی در آتلیه
چند نکته عکاسی در آتلیه برای داشتن پرتره ای جذاب تر
نورپردازی پرتره با یک نور
عکاسی با فلاش در نور کم
عکاسی در محیطهای خیلی نورانی
شش روش برای عکاسی پرتره زیر نور طبیعی
نورپردازی پرتره در فضای باز
نورپردازی صنعتی

کلمات کلیدی: نور پردازی در عکاسی، نورپردازی صنعتی، عکاسی در محیط های خیلی نورانی، عکاسی در محیط های کم نور، نورپردازی در آتلیه، لوازم حرفه ای نورپردازی در عکاسی، آموزش عکاسی، عکاسی،

برای دانلود کتاب آموزش نور پردازی در عکاسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.