دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ریسک فاکتور در بیماری ها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ریسک فاکتور در بیماری ها

ریسک فاکتور بیماری ها علل و عواملی است که در طی زندگی انسان زمینه را برای بروز بیماری های گوناگون مساعد می کند، شرایط زندگی در هر فرد در بروز ریسک فاکتور ها در زندگی وی نقش دارد. با کنترل بسیاری از ریسک فاکتور ها می توان از بروز بیماری ها جلوگیری نمود.

در این کتاب ریسک فاکتورهای شایع در بیماری ها بیان میگردد.

کلمات کلیدی: رضا پوردست گردان میکروبیولوژیست، آشنایی با بیماری ها، ریسک فاکتورهای جدید بیماری، دلایل چاقی، عوارض مصرف الکل، عوارض سیگار، مشکلات فشار خون، تاثیر آلودگی هوا،

برای دانلود کتاب ریسک فاکتور در بیماری ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.