دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خام گیاهخواری، آشپزخانه بی اجاق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خام گیاهخواری، آشپزخانه بی اجاق

کتابی که هم اکنون قصد معرفی آن را داریم، کتاب “خام گیاهخواری، آشپزخانه ی بدون اجاق” تألیف دکتر محمد کار می باشد. این کتاب که در سال ۱۳۵۵ چاپ شده، ضمن پرداختن به خام گیاهخواری از دیدگاه علم تغذیه، شامل چند دستور تهیه ی غذای خام گیاهی نیز می باشد و روی هم رفته، کتاب ارزشمندی است که هم اکنون می توانید نسخه ی اسکن شده ی این کتاب را دریافت نمایید. برخی از عناوین فهرست کتاب: پیشگفتار هدف کتاب خام گیاهخواری یعنی چه؟ غذای بشر چست؟ مواد پخته جبران موادی را که سلول ها از دست می دهند، نمی کنند از کی بشر پخته خوار به خواص میوه و سبزی خام پی برد؟ چرا مردم از خام گیاهخواری گریزانند چگونه سبزی و میوه را بی خطر تمیز کنیم؟ حالت تعادل جدید در بدن خام گیاهخوار خام گیاهخواری بافت ها را جوان می کند بیماری هایی که با خام گیاهخواری درمان می شوند آشپزخانه ی بی اجاق شرح حال چند بیمار که با خام گیاهخواری درمان شده اند

کلمات کلیدی: گیاهخواری، خام گیاهخواری،

برای دانلود کتاب خام گیاهخواری، آشپزخانه بی اجاق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.