دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش و بانک اطلاعاتی Access 2007

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش و بانک اطلاعاتی Access 2007

کتاب آموزش و بانک اطلاعاتی Access 2007 (کامپیوتر-راهنمای آموزشی دوره متوسطه)که عینا به کتاب الکترونیکی تبدیل شده است. استانداردهای مهارت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استاندارد و مهارت آموزش: رایانه کار مقدماتی ویراستاری: گروه آموزشی نوین سال انتشار نسخه: 1388 - نوبت اول این کتاب بر اساس استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و استاندارد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سفارش دفتر برنامه ریزی و تالیف آموزشهای فنی و حرفه ای و کاردانش سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش توسط گروه آموزشی نوین تالیف و پس از تصویب و تایید دفتر مذکور به چاپ رسیده است. این کتاب نسخه کامل کتاب درسی آموزش و بانک اطلاعاتی اکسس بوده که با فرمت PDF میباشد.شامل تمامی عناوین,مباحث,سوالات,آموزش ها و .. مرتبط با رشته کامپیوتر/فنی حرفه ای - کاردانش - آموزش عمومی و تخصصی کامپیوتر

کلمات کلیدی: آموزش Access 2007، آموزش و بانک اطلاعاتی اکسس، آموزش اکسس 2007، بانک اطلاعاتی اکسس،

برای دانلود کتاب آموزش و بانک اطلاعاتی Access 2007 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.