دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش نرم افزار کتیا CATIA

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش نرم افزار کتیا CATIA

قدرتمندترین نرم افزار طراحی، مهندسی و ساخت با کمک کامپیوتر در صنایع هوافضا ، خودروئی و دریائی. پیش از اختراع کامپیوتر،تحقیق ، توسعه و طراحی مخصوصا در صنایع هوافضا و صنایع خودرویی و حمل ونقل ریلی و دریایی همراه با محدودیت های زیادی بوده است.معادلات پیچیده و زیاد،ارزیابی،تحلیل و آزمایش های عملی گرانقیمت مسائل مهم و دامنگیری بودند.با پیدایش کامپیوتر و رشد روزافزون آن انقلاب بزرگی مخصوصا در علوم هوافضا رخ داد. سیستمهای طراحی با کمک کامپیوتر، مهندسی با کمک کامپیوتر ، ساخت با کمک کامپیوتر و مدیریت داده های پروژه از سیستمهای مطرح روز دنیا در صنایع هوافضا، خودروئی و دریائی میباشند . در این راستا نرم افزارهای زیادی به بازار ارائه شده است؛ اما در یک مجموعه بزرگ استفاده از یک نرم افزار جامع، از اهمیت خاصی برخوردار میباشد که نرم افزار کتیا (CATIA) یکی از این نرم افزارهای جامع می باشد. کتیا ویرایش 5 ( CATIA V.5 ) یک یکپارچگی مناسب و قدرتمندی بین منابع انسانی و ابزارها و روشها و منابع های طراحی، مهندسی و ساخت در یک فرآیند کامل را ایجاد میکند. از توانمندیهای برجسته دیگر این نرم افزارمی توان پرورش خلاقیت و نوآوری، به اشتراک گذاشتن دانش فنی در فرآیندها ، ارتباط مستقیم بین طرح سه بعدی مجازی و محصول واقعی و کاهش حلقه های طراحی و ساخت را نام برد.

کلمات کلیدی: نرم افزار طراحی، نرم افزار مهندسی، ساخت با کمک کامپیوتر در صنایع هوافضا،

برای دانلود کتاب آموزش نرم افزار کتیا CATIA و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.