دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب معرفی آر.یو.پی RUP (چارچوب فرایند تولید سیستم‌های نرم‌افزاری)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب معرفی آر.یو.پی RUP (چارچوب فرایند تولید سیستم‌های نرم‌افزاری)

کتاب معرفی آر.یو.پی RUP (چارچوب فرایند تولید سیستم‌های نرم‌افزاری) نوشته‌ی محمد بدری، به بررسی چرایی، فلسفه و چیستی آر.یو.پی (Rational Unified Process) اختصاص دارد.

آر.یو.پی، گنجینه‌ای است ارزشمند از راهکارها و تجارب موفق در مهندسی و تولید نرم‌افزار؛ آر.یو.پی، قالب و چارچوبی است برای تعریف فرایندهای مهندسی و تولید سیستم‌های پیچیده‌ای مانند نرم‌افزار.

این چارچوب فرایند به وسیله‌ی شرکتی به نام رشنال در طول بیش از دو دهه تحقیق و بررسی ایجاد گردیده است و اکنون راهبری آن را شرکت آی.بی.‌ام عهده‌دار است.

کلمات کلیدی: آموزش نرم افزار رشنال رز، Rational Unified Process، آر یو پی چیست، آر یو پی، آموزش متدولوژی rup، کتاب rup، آموزش نرم افزار، rup، معرفی آر یو پی، فرایند تولید سیستم های نرم افزاری،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.