دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب كليد آسمان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب كليد آسمان

اى پرتو مهتاب ، اى رخساره شبنم ، اى آيينه سحر از هر چه بگذرم محالست كه از وجود بى مثال تو چشم بپوشم زندگى را به خاطر تو دوست دارم عشق را وراى خصال تو يافته ام اى درخت پر ثمر زندگى اى اعلى درجه محبت به تمناى نگاهت از زندگى ميگذرم . اينك من به بهشت پاى گذاشته ام شايد هم زمين را متبرك كرده اى يا على خدايا حضورمان را در بهشت عشق مولايمان على جاودانه كن خاك يا هو سفرى در پيش است و من و تو در آغاز جاده هاى لاهوتى كليد آسمانم را تقديم مى دارم ؛ در ملكوت : به موعودى كه درهاى رهايى را به روى زمين مى گشايد: همانكه جاده ها را تا انتها، با تداوم نگاه خود سبز مى دارد: و در خاك : به تو كه در اين سفر، بزرگى ات را به كوچكى ام مى بخشى : تو كه يوسفانه آن روياى صادب را به تعبير خواهى ايستاد.

برای دانلود کتاب كليد آسمان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.