دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب تحلیلی بر نظام نحو دستوری در زبان‌شناسی انگلیسی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تحلیلی بر نظام نحو دستوری در زبان‌شناسی انگلیسی

کتاب تحلیلی بر نظام نحو دستوری در زبان‌شناسی انگلیسی توسط محمد آذروش تدوین و نگارش شده است.

نحو در زبان‌شناسی به دانش مطالعه‌ی قواعد مربوط به نحوه‌ی ترکیب و در کنار هم قرار گرفتن واژه‌ها به‌ منظور ایجاد و درک جمله‌ها در یک زبان اطلاق می‌شود. موضوعات اصلی در نحو عبارتند از ترتیب کلمه‌ها، روابط دستوری، ساخت‌های سلسله‌ مراتبی یا سازه‌ها، مطابقت دستوری، و رابطه‌ی میان صورت و معنی. یک توصیف دیگر در مورد ساختار زبان، معطوف به مجموعه‌ی روابط دستوری ممکن میان اجزای جمله در هر زبان است. توصیف روابط دستوری می‌تواند شامل متعدی بودن، مجهول‌سازی، نشانه‌گذاری هسته - وابسته و سایر مطابقه‌های دستوری باشد.

کلمات کلیدی: جمله سازی، جمله شناسی، دانلود آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، دستور زبان انگلیسی، دانلود pdf آموزش زیان،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.