دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب چیستان و معما

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چیستان و معما

مهیار مختاری در کتاب چیستان و معما چیستان‌هایی سرگرم کننده و جالب برای تقویت ذهن و گذراندن اوقات فراغت گردآوری کرده است.

در بخشی از کتاب چیستان و معما می‌خوانیم

11. مردی در حال نگاه کردن به عکس یک نفر است. دوستش از او می‌پرسد که او کیست؟ مرد پاسخ می‌دهد: من خواهر و برادر ندارم. اما پدر این مرد، پسر پدر من است. آن عکس چه کسی بود؟
پاسخ معما: پسر آن مرد.

12. پدر و مادری شش فرزند پسر دارند که هر پسر یک خواهر دارد. این خانواده چند نفری است؟

پاسخ معما: نه نفر. پدر و مادر، شش پسر و یک دختر.

کلمات کلیدی: چیستان، چیستان ساده، چیستان آسان، چیستان آسان با جواب، چیستان با جواب، چیستان با جواب سخت، چیستان کودکانه با جواب، چیستان بزرگسالان با جواب، چیستان کوتاه با جواب، معما با جواب، معما های جالب با جواب، دانلود رایگان کتاب چیستان و معما، دانلود pdf کتاب چیستان و معما،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.