دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی قصه بلبل و کفشدوزک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی قصه بلبل و کفشدوزک

کتاب صوتی قصه بلبل و کفشدوزک نوشته‌ی مریم قمی بزرگی، برنامه هشتاد و دوم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، داستان کودکانه‌ی بلبلی را به تصویر می‌کشد که باران خانه‌اش را خراب کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی قصه بلبل و کفشدوزک می‌شنویم:

یکی بود یکی نبود یکی از روزهای بهاری بلبلی زیبا و خوشرنگ در آسمان آبی پرواز می‌کرد. او بسیار غمگین و ناراحت بود و از پرواز کردن هم خسته شده بود. همینطور که پرواز می‌کرد به باغ سرسبز و پرگل رسید.

 

کلمات کلیدی: داستان بچگانه، داستان کوتاه کودکان، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، قصه برای کودک، داستان کودکان، کتاب صوتی کودک، دانلود داستان صوتی کودک، قصه های کودکان، دانلود قصه های کودکانه صوتی برای اندروید، قصه کودکانه صوتی، قصه صوتی برای کودکان، داستان کودک، دانلود کتاب کودک، دانلود کتاب قصه بلبل و کفشدوزک صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی قصه بلبل و کفشدوزک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.