دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بی بی شاه زینب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بی بی شاه زینب

بهنام شهبازی در کتاب بی بی شاه زینب، زندگی زنی شجاع و دلسوز را روایت می‌کند که در برابر ظلم و احتکار حاکمان و ثروتمندان زمان خود می‌ایستد.

این زن به همراه دوستان وفادارش گندم‌های احتکار شده در انبارهای ثروتمندان که از دادن آن به مردم فقیر امتناع می‌کنند تا به قیمت گران‌تر بفروشند را مصادره می‌کنند و بین مردم فقیر پخش می‌کنند. او زینب پاشا نام دارد که تا لحظه آخر عمر خود در برابر زورگویی ها می‌ایستد و از حق مردم مظلوم دفاع می‌کند.

در بخشی از  کتاب بی بی شاه زینب میخوانیم:

زینب به همراه دوستانش، کنار جوی آب نشسته‌اند و با هم حرف می‌زنند و شوخی می‌کنند. زینب از آن‌ها در مورد کم بودن آرد و گندم و قحطی‌ای که به وجود آمده است؛ می‌پرسد آتلی بیگیم هم می‌گوید: «به خاطر این که یه عده ای، گندمها و آردها رو توی انبارهاشون ذخیره کردن و اونارو به مردم نمیدن» زینب می‌گوید: «حالا مردم چیکار باید بکنن؟». آتلی بیگیم پاسخ می‌دهد: «نمی دونم، ولی می‌تونیم جای انبارهاشون رو پیدا کنیم»

کلمات کلیدی: داستان فارسی، داستان تاریخی ایرانی، داستان تاریخی واقعی، دانلود رایگان کتاب بی بی شاه زینب، دانلود pdf کتاب بی بی شاه زینب، دانلود پی دی اف کتاب بی بی شاه زینب، زینب پاشا، زندگینامه زینب پاشا، زینب پاشا تبریزی، زینب پاشا شیر زن تبریزی، کتاب زینب پاشا، دانلود داستان تاریخی، داستان تاریخی، داستان واقعی، دانلود داستان واقعی، دانلود رایگان داستان، دانلود رایگان داستان ایرانی، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب بی بی شاه زینب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.