دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی پانی و پنی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی پانی و پنی

کتاب صوتی پانی و پنی نوشته‌ی مریم قمی بزرگی، برنامه‌ی هفتاد و هفتم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، داستان کودکانه‌ی دو خرس را به تصویر می‌کشد که بدون اجازه به کندوی عسل دست می‌زنند.

در بخشی از کتاب صوتی پانی و پنی می‌شنویم:

یکی بود یکی نبود دو خرس مهربان و بازیگوش به نام پانی و پنی در جنگل سبز در کلبه‌ای چوبی کنار رودخانه زندگی می‌کردند. آن دو هر روز برای بازی کردن به بیرون از کلبه می‌رفتند و غروب به کلبه بازمی‌گشتند.

کلمات کلیدی: کتاب صوتی کودک، دانلود داستان صوتی کودک، قصه های کودکان، دانلود قصه های کودکانه صوتی برای اندروید، قصه کودکانه صوتی، قصه صوتی برای کودکان، داستان کودک، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کوتاه کودکان، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، قصه برای کودک، داستان کودکان،

برای دانلود کتاب صوتی پانی و پنی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.