دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب برای بچه‌های خیلی کوچک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب برای بچه‌های خیلی کوچک

کتاب ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب برای بچه‌های خیلی کوچک نوشته‌ی لوئیس کارول، داستان هیجان انگیز و جذاب دختری به نام آلیس را به تصویر می‌کشد که به سرزمینی شگفت انگیز قدم می‌گذارد و ماجراهای جالبی را رقم می‌زند.

لوئیس کارول، نویسنده‌ی انگلیسی، در سال 1865 کتاب مشهور خود ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب را منتشر کرد. داستانی که از همان ابتدا تاکنون مورد توجه کودکان و بزرگسالان قرار داشته است. در سال 1890، کارول کتاب خود را که پر از بازی‌های زبانی بود با بیانی ساده‌تر و شیوه‌ی روایی متفاوت برای به قول خودش «بچه‌های صفر تا پنج سال» خلاصه کرد؛ کاری که حاصلش کتاب پیش روی شماست.

در بخشی از کتاب ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب برای بچه‌های خیلی کوچک می‌خوانیم:

ألیس مدت زیادی سقوط کرد. پایین و پایین و پایین‌تر، تا اینکه با خودش فکر کرد نکنه از وسط دنیا رد بشه و از اون طرف سر در بیاره! سوراخ خرگوش مثل یک چاه خیلی عمیق بود. فقط آب نداشت. اگه کسی مثل آلیس سقوط کنه، احتمالا می‌میره. اما می‌دونید، وقتی آدم داره خواب می‌بینه، از سقوط کردن حتی یک ذره هم طوریش نمیشه؛ چون تمام مدتی که فکر می‌کنه داره سقوط می‌کنه، صحیح و سالم یک گوشه خوابیده.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، کتاب کودک، گروه سنی الف، گروه سنی ب، آلیس در سرزمین عجایب، آلیس در سرزمین عجایب کتاب، pdf دانلود رایگان کتاب آلیس در سرزمین عجایب، pdf دانلود کتاب آلیس در سرزمین عجایب، ترجمه های آلیس در سرزمین عجایب، کتاب داستان آلیس در سرزمین عجایب، کتاب آلیس در سرزمین عجایب بهترین ترجمه، داستان کودک رایگان، کتاب داستان کودکان رایگان، کتاب داستان رایگان pdf، کتاب داستان کودکان pdf، دانلود رایگان کتاب کودک و نوجوان pdf، دانلود کتاب داستان کودکانه رایگان pdf، قصه pdf، دانلود کتاب قصه کودکان گروه الف، دانلود رایگان کتاب قصه کودکان گروه ب، کتاب داستان کودک، داستان بچگانه، قصه های کودکان، انلود pdf کتاب داستان های کودکانه،

برای دانلود کتاب ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب برای بچه‌های خیلی کوچک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.