دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چکامه‌های رزمی - جلد چهارم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چکامه‌های رزمی - جلد چهارم

در کتاب چکامه‌های رزمی - جلد چهارم مجموعه‌ای از مقالات و نوشته‌ها در حوزه‌های مختلف مباحث نظامی و جنگ‌افزارها که از منابع گوناگون ترجمه و تدوین شده، گردآوری شده است.

این نوشتار سعی شده با زبانی ساده و قابل فهم برای عموم افراد نگاشته شود و در عین حال از منابع معتبر در سطح بین‌الملل اخذ شده است. مطالب این کتاب برای علاقمندان حوزه مباحث نظامی، دانشجویان دانشکده‌های افسری و کلیه مخاطبانی که به دنبال افزایش اطلاعات عمومی خود در زمینه‌های امنیتی راهبردی و جنگ افزارها هستند، سودمند خواهد بود. منابع و مراجع هر نوشتار در پایان آن آمده است.

در بخشی از کتاب چکامه‌های رزمی - جلد چهارم می‌خوانیم:

سلاح هدایت شونده نقطه زن (سلاح هوشمند، مهمات هوشمند، بمب هوشمند) سلاح هدایت شونده‌ای است که برای اصابت دقیق به یک هدف مشخص به کار می‌رود تا آسیبهای جانبی را به حداقل رسانده و مرگزایی را علیه اهداف مورد نظر، بیشینه کند [1] طی جنگ نخست خلیج فارس، تسلیحات هدایت شونده تنها 9 درصد از کل تسلیحات شلیک شده را تشکیل می‌دادند، اما 75 درصد از کل اصابت‌های موفق، مربوط به این تسلیحات بوده است. با وجود آنکه تسلیحات هدایت شونده، عموما بر روی اهداف دشوارتر به کار گرفته شده اند، احتمال نابودی اهداف به ازای هر سلاح رها شده، برای این تسلیحات، همچنان 35 برابر دیگر تسلیحات بوده است.

کلمات کلیدی: بررسی جنگ افزار، کتاب آموزش نظامی سپاه، کتاب آموزش نظامی pdf، دانلود رایگان کتاب علوم نظامی، دانلود کتاب جنگ افزار شناسی pdf، تهدیدات نظامی، انواع جنگ، عوامل شیمیایی در جنگ،

برای دانلود کتاب چکامه‌های رزمی - جلد چهارم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.