دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ادکلن تلخ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ادکلن تلخ

کتاب ادکلن تلخ به کوشش محمدامین پورحسینقلی، مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه چند نویسنده است.

در بخشی از کتاب ادکلن تلخ می‌خوانیم:

نوه‌ی عزیز کرده‌اش بود که با آن چشم‌های متعجب به او و ویلونی که در دست داشت نگاه می‌کرد. پسرک از لبخندی که روی صورت پدر بزرگ جا خوش کرده بود جرات گرفت و جلو رفت و انگشتانش را روی سیم‌های ساز کشید. از صدای بلندشده از ساز خوشش آمده بود و ذوق زده شد.
پیرمرد دست‌های کوچک نوه‌اش را در دست گرفت و گفت: دوست داری زدنش رو یادت بدم؟
و چشم‌های پسرک از شوق چراغانی شد.
از لگد اسلحه دردی در شانه‌های مرد جوان پیچید. اما فرصت فکر کردن به درد را نداشت. سریع جا عوض کرد. پشت تلی از خاک پناه گرفت و سینه‌ی یکی از جنبدگان رو به رویش را نشانه رفت و باز لگدی از اسلحه خورد. دوباره بلند شد تا برای تیرهایش شکار دیگری پیدا کند، که گلوله‌ای سفیرکشان از کنار گوشش گذشت و مثل کودکی که در آغوش مادر آرام می‌گیرد، در شکم هم‌رزمش جا خوش کرد!

کلمات کلیدی: مجموعه داستان گروهی ادکلن تلخ، دانلود داستان کوتاه ادکلن تلخ برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه ادکلن تلخ، دانلود داستان کوتاه ادکلن تلخ، دانلود داستان کوتاه ادکلن تلخ برای اندروید، دانلود داستان کوتاه ادکلن تلخ برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب ادکلن تلخ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.