دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی پیرزنی که تمام پروانه‌های جهان را به اسم کوچک‌شان می‌شناخت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی پیرزنی که تمام پروانه‌های جهان را به اسم کوچک‌شان می‌شناخت

پژمان رضایی در کتاب صوتی پیرزنی که تمام پروانه‌های جهان را به اسم کوچک‌شان می‌شناخت، ماجرایی جذاب را روایت می‌کند.

در بخشی از کتاب پیرزنی که تمام پروانه‌های جهان را به اسم کوچک‌شان می‌شناخت می‌خوانیم:

ساعت یک ربع به هشت که داشتم داروهای بخش آقایان را تخس می‌کردم و این بلبل آسیمه سر در اتاق را باز کرد و وارد شد. همین‌طور که پریشان دائم به لیوان‌های یکبار مصرف توی سینی که از قرص‌های رنگ به رنگ در حال پر شدن بودند اشاره می‌کرد، گفت: خخخخخورد، ههههمش رو خورد، تا قطره‌ی آخر خورد.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا،

برای دانلود کتاب صوتی پیرزنی که تمام پروانه‌های جهان را به اسم کوچک‌شان می‌شناخت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.