دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب Hitachi Data Store Introduction به زبان فارسی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب Hitachi Data Store Introduction به زبان فارسی

کتاب Hitachi Data Store Introduction به زبان فارسی نوشته‌ی ابوالفضل هاشمی، به بررسی سیستم‌های ذخیره‌سازی شرکت هیتاچی می‌پردازد.

سیستم‌های ذخیره‌سازی Universal Storage Platform (USP) V، USP VM و (Virtual Storage Platform (VSP نام محصولات شرکت Hitachi است که برای مراکز داده طراحی و تولید شده‌اند. بطور مثال سیستم‌های VSP شامل سری‌های F و G هستند که می‌توان به نمونه‌های آن مانند G200، G400، G600، G800، F400، F800 و ... اشاره نمود.

شرکت Hitachi در سال 2004 برای اولین بار از محصول USP که این محصول در سطح Enterprise و Midrange طراحی شده بود و در سال 2005 از Network Storage Controller رونمایی نمود. USP یکی از اولین آرایه‌های دیسک برای مجازی‌سازی کردن آرایه‌های دیسک دیگر در Appliance بجای Network بود. در سال 2007 نسل بعدی آن‌ها به نام USP V جایگزین USP و USP VM جایگزین Network Storage Controller گردید.

کلمات کلیدی: دانلود مجانی کتاب شبکه های کامپیوتری، شبکه های کامپیوتری، کتاب آموزش شبکه، آموزش جامع شبکه pdf، کتاب شبکه، یادگیری آسان شبکه، کتاب شبکه کامپیوتری، آموزش سریع و جامع شبکه، شبکه های کامپیوتری پیشرفته+pdf، شبکه های کامپیوتری pdf، آموزش شبکه pdf، کتاب شبکه های مبتنی بر نرم افزار، آموزش شبکه،

برای دانلود کتاب Hitachi Data Store Introduction به زبان فارسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.