دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سخنان انیشتین

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سخنان انیشتین

کتاب سخنان انیشتین مجموعه جملاتی از این اندیشمند بزرگ است که می‌تواند زندگی شما را متحول کند.

آلبرت انیشتین یکی از تاثیرگذارترین دانشمندان قرن بیستم بود که سخنان زیبا و آموزنده‌ای از تجربیات خود برای داشتن زندگی بهتر به زبان آورده است. با بهره‌گیری از این سخنان در زندگی خود فردی آگاه و موفق باشید.

کلمات کلیدی: جملات بزرگان، سخن بزرگان، دانلود پی دی اف جملات بزرگان، جملات فلسفی بزرگان، سخن قصار، متن انگیزشی، دانلود جملات انگیزشی، جملات به یادماندنی، جملات تکان دهنده، جملات زیبا، سخنان قصار، سخن پندآموز، مجموعه جمله، سخن بزرگان، جمله انگیزشی و تاثیرگذار، موثرترین جملات انگیزشی، جملات مثبت، زیباترین جملات فلسفی، جملات انگیزشی، جملات تاثیرگذار، جملات انگیزشی pdf، کتاب انگیزشی pdf،

برای دانلود کتاب سخنان انیشتین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.