دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب یک فنجان واقعیت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب یک فنجان واقعیت

کتاب یک فنجان واقعیت نوشته‌ی نیلوفر احسانی، مجموعه‌ای شامل بیست و سه داستان کوتاه در مورد معضلات اجتماعی است.

روش نیلوفر احسانی برای به تصویر کشیدن معضلات اطرافش نوشتن در قالب داستان کوتاه است و هدف او آشنا کردن شما با معضلات پیرامون او و نشان دادن آن‌هاست. اهمیت طرح او علاوه بر نشان دادن معضلات رایج در جامعه، محک زدن توانایی خود در نویسندگی است. نتیجه تهیه این مجموعه است که از نظر شما جذاب خواهد بود زیرا خاصیت داستان کوتاه گیرایی، تامل برانگیزی، تعمق و تفکر است. 

گاهی یک کتاب می‌تواند چشم شما را به روی حقایق زیادی که از دید پنهان مانده‌اند باز کند و نهایت احساس شما را برانگیزد. احساساتی که شاید زبان کتاب گویای آن باشد.

در بخشب از کتاب یک فنجان واقعیت می‌خوانیم:

پسرک کنار پدرش نشست و دستانش را گرفت و گفت – پدر دیروز یک رفتگر دیدم. بیچاره در این سرما خیابان‌ها را جارو می‌زد تا پولی در بیاورد. پدر من از او خوشم آمد نه به خاطر اینکه کوچه‌ها را جارو می‌زد، به خاطر اینکه چشمانش خیلی شبیه چشمان تو بود. او سرمای زمستان را به جان می‌خرید تا بتواند نیازهای بچه‌هایش را برآورده سازد.
از فردا پسر دیگر آن رفتگر را در محله ندید...

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه یک فنجان واقعیت برای پی دی اف، دانلود مجموعه داستان کوتاه یک فنجان واقعیت، مجموعه داستان کوتاه یک فنجان واقعیت، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه یک فنجان واقعیت، دانلود داستان کوتاه یک فنجان واقعیت، دانلود داستان کوتاه یک فنجان واقعیت برای اندروید، دانلود داستان کوتاه یک فنجان واقعیت برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب یک فنجان واقعیت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.