دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی باقی مانده از...

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی باقی مانده از...

کتاب صوتی باقی مانده از... نوشته‌ی فرزانه کرم پور، مجموعه داستان‌های کوتاهی با درون مایه‌ی اجتماعی است که مجتبی صدیقی بخشی از آن را برای شما روایت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی باقی مانده از می‌خوانیم:

یک دست به میله گرفت و با پا دنبال جایی گشت میان بوته‌هایی که کنار دیواره سبز شده بود. دست را به شکاف سنگ‌های بدنه گیر داد و خود را از ارتفاع دو متری پرت کرد روی قلوه سنگ‌ها. شاید جسدی در چمدان باشد، مثل همان که چند روز پیش در روزنامه‌ها نوشته بودند. جسد قطعه قطعه شده‌ای بی‌سر. قاتل گفته بود سر را در یکی از سطل‌های زباله‌ی کنار خیابان انداخته است.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا، دانلود داستان، داستان فارسی، دانلود داستان ایرانی، داستان ایرانی، دانلود داستان هیجان انگیز،

برای دانلود کتاب صوتی باقی مانده از... و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.