دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مجموعه اینفوگرافی‌های سیاسی - نظامی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مجموعه اینفوگرافی‌های سیاسی - نظامی

سید رضا علوی در کتاب مجموعه اینفوگرافی‌های سیاسی - نظامی، مجموعه‌ای از اطلاع نگاشت‌ها را جمع‌آوری کرده است که می‌تواند برای علاقمندان به حوزه‌های علوم سیاسی و نظامی سودمند باشد.

مرجع هر اینفوگرافی در ذیل آن درج شده است. اطلاعات ارایه شده در این اینفوگرافی‌ها از منظر درک بهتر مباحث راهبردی بین‌المللی و نظامی از اهمیت بالایی برخوردار است و برای استفاده کارشناسان، دانشجویان و علاقمندان به این حوزه کاربرد دارد. اطلاعات مصور ارایه شده در این کتاب می‌تواند به عنوان مباحثی سودمند در ارایه‌ها و سخنرانی‌های علمی و سیاسی مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب سیاسی، کتابهای علوم سیاسی، دانلود کتاب علوم سیاسی pdf، کتاب سیاسی ایرانی، کتاب های نظامی ارتش، کتاب آموزش نظامی pdf، کتاب آموزش نظامی pdf، اینفوگرافی کتاب،

برای دانلود کتاب مجموعه اینفوگرافی‌های سیاسی - نظامی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.