دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود نشریه بازی جو - شماره چهار

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی نشریه بازی جو - شماره چهار

نشریه بازی جو - شماره چهار فصل‌نامه‌ای هنری، فرهنگی و اجتماعی، زیر نظر کانون دانشجویی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب است که به بررسی تخصصی بازی و انیمیشن می‌پردازد.

مدتی است که شاهد پیشرفت‌های روزانه در تکنولوژی و دنیای مجازی هستید بطوریکه کمتر مسئله‌ای در دنیای امروز را می‌توان یافت که بصورت مستقیم یا غیر مستقیم، بی ارتباط با تکنولوژی فضاهای مجازی باشند. شاید در سال‌های گذشته ساخت یک بازی و انیمیشن بسیار پیچیده و نیاز به برنامه‌نویسی‌های دقیق داشت اما با پیشرفت‌هایی که در این زمینه بدست آمده، ساخت بازی و انیمیشن بسیار ساده‌تر از گذشته شده است. اکنون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب برای اولین بار در سطح دانشگاهی، کانون دانشجویی تحت عنوان بازی‌های رایانه‌ای تأسیس شده که از اهداف اصلی این مجموعه ساخت بازی، خلق انیمیشن و گرافیک است.

در بخشی از نشریه بازی جو - شماره چهار می‌خوانیم:

دو شخصیت جیسون و زامپلا که توی شکل گیری عنوان‌های سری کالاف دیوتی‌ها نقش کلیدی داشتند بعد از درگیری‌های شخصی در کمپانی اکتیویژن از اون شرکت و کسب کار در اومدن و این یک موقیعت عالی و کلیدی برای جذب این دو نابغه بود که EA با جذب و استخدام و همکاری این دو فرد، تمام تجهیزات و ... برای تاسیس استودیو را در اختیارشان گذاشت. که در اینجا ریسپاون شکل گرفت و پس از اون سری بازی‌های تایتان فال استارت زده شد.

بازی APEX LEGENDS جدیدترین محصول این استودیو در سبک بتل رویال است، گیم پلی بازی بسیار روان و راحته و احتیاج به ترفند و مدل خاصی مثل عنوان PUBG نیست که یجور خشک و کچ قوصی توی شلیک و ... باشه.
اپکس لجندز در حالی که به طور مشخص و واضحی وامدار بسیاری از ایده‌های خوب رقیب‌های خودش است، کاملاً هویت خود را دارد و حتی استانداردهای جدیدی برای سبک بتل رویال تعیین م یکند و از دید بسیاری از گیمرها Apex Legends بهترین بازی بتل رویال تا به حال بوده است.

کلمات کلیدی: نشریه بازی جو، مجله بازی، مجله بازی های کامپیوتری، بازی های ایرانی، بازی های کامپیوتری، بازی های رایانه ای، طراحی بازی، مجله بازی‌جو، نشریه بازی‌جو،

برای دانلود نشریه بازی جو - شماره چهار و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.