دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب روایت مردی که از پیله رها شد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب روایت مردی که از پیله رها شد

کتاب روایت مردی که از پیله رها شد به قلم حمزه حمید، نمایشنامه‌ای ابزورد در فضای اکسپرسیونیسم و مینیمال است. این نمایش روایت نویسنده‌ای در بند را بیان می‌کند که روزهای آخر زندگی‌اش را به دلیل مشکل روانی در حبس می‌گذراند.

در بخشی از کتاب روایت مردی که از پیله رها شد می‌خوانیم:

نریشن : دلبستگی مثل قفس می‌مونه و بزرگ‌ترین دلبستگی آدم‌ها همین زندگیه. هر چند خواستن و میل به بودنم یه قفسه. می‌دونی چیه؟ آدم‌ها توی قفس بدنیا میان و توی قفس هم از دنیا می‌رن اما دوست دارن اینو فراموش کنن پس میل به فراموشی دارن، واسه همین فقط خودشون رو گول می‌زنن و گاهی قفسشون رو عوض می‌کنن. بعد‌ها فهمیدم که قفس‌ها رو خود ما آدم‌ها می‌سازیم پس یاد گرفتم وقتی خودمون می‌سازیم، خودمون هم می‌تونیم خرابش کنیم و آزاد بشیم. ولی آدم‌ها بیشتر گم می‌شن تا آزاد. مثل من که گم شدم توی قصه‌م.
- نور می‌آید و جوان را می‌بینیم که زانویش را بغل کرده و کنار چهارپایه نشسته و بهش نگاه می‌کند و هم‌زمان از چشم‌هایش اشک می‌ریزد.

کلمات کلیدی: دانلود نمایشنامه کوتاه pdf، دانلود نمایشنامه های ابزورد، نمایشنامه های اکسپرسیونیستی، مینیمالیسم در تئاتر، دانلود نمایشنامه تئاتر، نمایشنامه، نمایش نامه، نمایشنامه ایرانی، دانلود نمایشنامه، دانلود نمایش نامه غم‌انگیز، دانلود نمایشنامه ایرانی، نمایش کوتاه، نمایش نامه کوتاه، نمایشنامه ایرانی غم‌انگیز، دانلود نمایشنامه کوتاه غم‌انگیز pdf،

برای دانلود کتاب روایت مردی که از پیله رها شد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.